Sprawa ta budzi ogromne kontrowersje, a wydarzenia wokół niej nabierają tempa.

Pierwsza wiadomość, która wstrząsnęła opinią publiczną, to informacja o rozwodzie Krzysztofa Skiby z jego długoletnią żoną, Renatą Skibą.

[quote author=""]Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło.

Muzyk wielokrotnie podkreślał, że do rozstania doszło za obopólną zgodą i w miłej atmosferze. Jednak Renata Skiba postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć swoją wersję wydarzeń, która rzuca Krzysztofa Skibę w bardzo negatywnym świetle.

Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. Od tego czasu ich wspólne zdjęcia regularnie były zamieszczane w mediach społecznościowych ówczesnej kochanki, z kilkumiesięczną przerwą podczas choroby męża i całkowitego lockdownu.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Według Renaty Skiby, rozstanie nie miało miejsca w miłej atmosferze, jak twierdził Krzysztof. Oskarża go o zdrady, kłamstwa i prowadzenie podwójnego życia. Twierdzi, że odkryła dowody zdrady i że Krzysztof prowadził tajną relację z Karoliną Kempińską od dłuższego czasu.

[quote author=""]Bywał u kochanki w Zgierzu, poznał jej rodzinę, pomieszkiwał tam. Towarzyszyła mu w pracy, podczas występów.

Przypadkowo znalazła niepodważalne dowody na ich romans, co zdaniem Renaty oznacza, że jej podejrzenia były słuszne.

Renata Skiba opisała, jak Krzysztof Skiba stopniowo wprowadzał się do życia swojej kochanki. Spędzał u niej coraz więcej czasu, poznał jej rodzinę, pracował razem z nią i towarzyszył jej podczas różnych wydarzeń.

Według Renaty, Krzysztof prowadził podwójne życie i starał się utrzymać pozory normalności w swoim małżeństwie, wysyłając do niej romantyczne SMS-y, mimo że już miał związek z Karoliną.

[quote author=""]Fakt, że przy rozwodzie zostały spełnione wszystkie moje roszczenia, nie oznacza, że rozstaliśmy się w zgodzie, jak podaje Krzysztof. Inaczej widocznie pojmujemy pojęcie zgody.

Kolejny zarzut Renaty Skiby dotyczy informacji o separacji. Krzysztof Skiba twierdził, że przez rok przed rozstaniem żył z Renatą w separacji. Jednak Renata uważa, że to nieprawda i że Krzysztof zaczął spotykać się z Karoliną jeszcze przed ich oficjalnym rozstaniem. Dla niej separacja to stan orzeczony przez sąd, a nie wyprowadzka męża do kochanki.

Hipokryzję potęguje fakt, że na miesiąc przed wyprowadzką do kochanki przysyłał do mnie SMS-y z miłosnymi wyznaniami (posiadam tę korespondencję). Do końca nie miał odwagi się przyznać do zdrady i dopiero przyparty przeze mnie do muru zrobił to, ale... SMS-em.

Niezwykle kontrowersyjne są także informacje o próbach kontaktu Karoliny Kempińskiej z Renatą Skibą. Renata twierdzi, że Karolina próbowała nawiązać kontakt z jej synem i przesłała jej obszerny e-mail, w którym domagała się szybkiego rozwodu i udzielała rad na temat podziału majątku. Karolina miała również próbować nawiązać kontakt z dziećmi Renaty.

Cała sprawa wywołała burzę w mediach społecznościowych i stała się tematem gorących dyskusji. Czy Krzysztof Skiba odpowie na oskarżenia swojej byłej żony? Czy ta kontrowersyjna historia ma jeszcze więcej niewyjaśnionych faktów do ujawnienia? Odpowiedzi na te pytania mogą jeszcze długo pozostawać nieznane.

Jedno jest pewne, ta historia wciąż budzi duże emocje i będzie monitorowana przez opinię publiczną, gdyż dotyka życia znanej postaci ze świata muzyki i show-biznesu.

Pisaliśmy również o: Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Może zainteresuje Cię to: Doda i Dariusz Pachut wspólnie na nowym zdjęciu. Czy to powrót romantycznych uczuć

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk odkrywa karty. Aktorka wygadała się na temat ślubu