Szczególnie program "Kuchenne rewolucje" stał się kultowy, a osobowość Magdy Gessler wzbudzała zainteresowanie swoją charyzmą i temperamentem. Jednak teraz wydaje się, że nadchodzi koniec jej dominacji na antenie TVN.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zyskała taką sławę, że reklamodawcy byli gotowi płacić fortuny za spoty emitowane podczas jej programów. W 2019 roku 30-sekundowy spot kosztował aż 83,4 tys. zł. To było najwyższe wynagrodzenie za reklamę na antenie TVN. Jednak teraz sytuacja uległa zmianie, a cena za reklamy w programie Magdy Gessler spadła.

Według oficjalnego cennika TVN, w październiku 2023 roku potencjalni reklamodawcy muszą zapłacić 61,5 tys. zł za 30-sekundowy spot podczas "Kuchennych rewolucji". To oznacza spadek o 20 tysięcy złotych w ciągu trzech lat.

Nawet pomimo spadku cen reklam w programie Magdy Gessler, cena za reklamę podczas programu "Fakty" na TVN wynosi oszałamiające 88,9 tys. zł, co jest znacznie wyższą kwotą niż za spot w "Kuchennych rewolucjach".

Jednak Magda Gessler zapewnia, że ​​te zmiany nie wpłyną na jej dochody. Restauratorka wyjawiła, że ma stałe wynagrodzenie za pracę w telewizji i nie otrzymuje procentu od reklam.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Pewnego dnia nie poszłam do pracy, kupiłam zamek z wyprzedzeniem, wezwałam ślusarza i usiadłam, czekając, aż moja teściowa opuści dom

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

- To, co robię dla telewizji, nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN-ie nie ma się procentu z reklam, ani od niczego. Mam skromną stałą działkę, bardzo skromną w stosunku do tego, co się na świecie płaci za telewizję i to tak udany program - wyjaśniła Magda Gessler.

Spadek cen reklam w "Kuchennych rewolucjach" budzi jednak pytania, czy program traci na popularności. Ostatnie wyniki oglądalności nie napawają optymizmem - nowe odcinki emitowane od września przyciągają 970 tysięcy widzów. To oznacza, że w porównaniu z poprzednim rokiem program traci na popularności, a przed telewizorami siedzi o 180 tysięcy widzów mniej. Co ciekawe, w czwartkowe wieczory TVN przegrywa z TVP1, gdzie emitowany jest program "Sprawa dla reportera".

Czy to naprawdę koniec ery "Kuchennych rewolucji" i Magdy Gessler na antenie TVN? Trudno jeszcze jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ale te zmiany na pewno budzą wiele kontrowersji i pytają, czy kulinarna rewolucja ma jeszcze przyszłość na naszych ekranach.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne informacje o zdrowiu Kamila Stocha. "Sytuacja znacząco się pogorszyła"

Może zainteresuje Cię to: Porównania do Cichopek i Dominiki. Marcin Hakiel i jego tajemnicza partnerka na spacerze z córką Heleną

Przypominamy o: Anna Przybylska odeszła po wyczerpującej walce z chorobą. "Brała silne leki przeciwbólowe"