Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, para, która wychowuje trójkę synów, postanowili dać swojej rodzinie jeszcze większą miłość i radość, wprowadzając nowego, czworonożnego przyjaciela. 

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna jest znana z miłości do zwierząt, a zwłaszcza do psów. Jej pasja do czworonogów jest widoczna na jej mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i filmy z nimi. Teraz ta miłość przekłada się na życie jej i jej rodziny.

Na Instagramie celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym można zobaczyć siebie, męża, trzech synów oraz nowego przyjaciela - basseta o imieniu William. Na zdjęciu widzimy ich uśmiechnięte twarze i radosne spojrzenia, które odzwierciedlają szczęście, jakie przyniósł nowy członek rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan opatrzyła zdjęcie słowami: "Pojechaliśmy na wycieczkę. Przywieźliśmy basseta w teczce. #William brakujące ogniwo #gangmajdana Przywitajcie Go miło, to nie jego wina, że nie jest ze schroniska. William jak Wallace, a nie jak Windsor."

Fani celebrytki zakochali się w Williamie od pierwszego wejrzenia. W komentarzach pod postem pojawiły się liczne gratulacje i pochlebstwa. Wielu z nich podkreślało uroczą naturę nowego przyjaciela i wyrażało przekonanie, że trafił on do wspaniałej i kochającej rodziny. Jeden z fanów napisał:

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Pojechaliśmy na wycieczkę. Przywieźliśmy basseta w teczce. #William brakujące ogniwo #gangmajdana Przywitajcie Go miło, to nie jego wina, że nie jest ze schroniska. William jak Wallace, a nie jak Windsor.

To spotkanie Williama z synami Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz innymi czworonożnymi przyjaciółmi z pewnością było wyjątkowym momentem dla całej rodziny. Nowy członek gromadki z pewnością przyniesie wiele radości i miłości do ich codziennego życia.

Warto podkreślić, że przyjęcie psiaka nie z schroniska, ale ze zwykłej teczki, pokazuje, że każdy pies zasługuje na dom i miłość, bez względu na swoje pochodzenie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan znani są z zaangażowania w działalność charytatywną, w tym na rzecz zwierząt. Teraz, z Williamem w swoim gronie, mogą jeszcze bardziej promować troskę o bezdomne zwierzęta i dbać o ich dobrostan.

Nowy przyjaciel William z pewnością wprowadzi wiele radości i uśmiechu do życia rodziny Majdanów. Gratulujemy im tego pięknego powitania Williama i życzymy im mnóstwa wspólnych, szczęśliwych chwil z ich nowym czworonożnym przyjacielem!

Pisaliśmy również o: Tajemnice aktorskiej kariery przyszłego papieża. Nie do wiary kogo zagrał Karol Wojtyła

Może zainteresuje Cię to: Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktorka ze słynnego serialu "Klan". Spływają kondolencje

Przypominamy o: Wielkie odkrycie. Jakie są naprawdę nastroje wobec Justyny Żyly