Jednym z ostatnich projektów, którym zajęła się Justyna, jest jej kulinarny kanał na YouTube i związana z nim książka kucharska.

Nie da się ukryć, że Justyna Żyła ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. W Polskim społeczeństwie podziały w takich kwestiach są zawsze obecne. Jedni uważają, że Justyna postąpiła słusznie, ujawniając publicznie zdradę swojego byłego męża.

Inni sugerują, że chciała zyskać sławę poprzez ten skandal. Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami czy krytykami Justyny Żyły, trzeba przyznać, że stała się ona ważną postacią w mediach i show-biznesie.

Po wejściu do tego medialnego światka, Justyna musiała się przyzwyczaić do tego, że każdy jej krok jest obserwowany i oceniany przez opinię publiczną.

Jednak wydaje się, że nie przeszkadza jej to. Nadal aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie nie usuwa negatywnych komentarzy ani nie unika trudnych pytań.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Jednym z projektów, które Justyna podjęła, jest tworzenie treści kulinarnych na swoim kanale YouTube. To tutaj dzieli się swoją pasją do gotowania i przepisami na pyszne potrawy. To pasjonujące zajęcie pozwoliło jej na wydanie książki kucharskiej, która zdobyła pozytywne recenzje.

Jedna z czytelniczek, która sięgnęła po książkę Justyny, napisała: "Nie byłam pewna tego zakupu, ale jak tylko zrobiłam pierwszy przepis, od razu wiedziałam, że to dobrze wydane pieniądze. Kocham góralskie przepisy, a dzięki Pani Justynie rozwinęłam się bardzo kulinarnie."

Wygląda na to, że gotowanie stało się dla Justyny Żyły czymś więcej niż tylko hobby. To pasja, która pozwala jej tworzyć i dzielić się nią z innymi. Jej Instagram wypełniony jest zdjęciami smakowitych potraw, którymi raczy swoich najbliższych.

"Nie byłam pewna tego zakupu, ale jak tylko zrobiłam pierwszy przepis, od razu wiedziałam, że to dobrze wydane pieniądze. Kocham góralskie przepisy, a dzięki Pani Justynie rozwinęłam się bardzo kulinarnie" - napisała jedna z pań, które skusiły się na lekturę.

Mimo kontrowersji i publicznego zainteresowania, Justyna Żyła wydaje się skupiona na swoich pasjach i działaniach. Gotowanie stało się dla niej nie tylko sposobem na relaks, ale także szansą na inspirację innych do odkrywania nowych smaków i kulinarnych przygód. Czy jesteś jej zwolennikiem czy nie, trudno nie docenić jej determinacji i zaangażowania w to, co robi.

Pisaliśmy również o: Tajemnice aktorskiej kariery przyszłego papieża. Nie do wiary kogo zagrał Karol Wojtyła

Może zainteresuje Cię to: Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktorka ze słynnego serialu "Klan". Spływają kondolencje

Przypominamy o: Małgorzata Kożuchowska dzieli się niesamowitym zdjęciem swojej 80-letniej mamy. To matka czy siostra