Wydawało się, że tancerz znalazł swoje szczęście po rozwodzie z Katarzyną Cichopek (41 l.) i właśnie z nią postanowił ułożyć sobie życie. Jednak w lipcu nadeszła wieść, że ten związek to już przeszłość. Marcin Hakiel nie trwał jednak w rozpaczy długo, ponieważ od niedawna zauważono go w towarzystwie nowej kobiety. Jakie uczucia łączą Marcina Hakiel i tajemniczą brunetkę?

Nowa sympatia Marcina Hakiela, w przeciwieństwie do jego poprzedniej ukochanej, jest brunetką, a tancerz nie krępuje się pokazywać ich relacji na Instagramie. Ostatnio para nawet odwiedziła hodowlę alpak razem z córką Marcina.

Dowiadujemy się, że poznali się dzięki wspólnym znajomym, co może być kluczem do ich szczęścia, ponieważ szybko nawiązali silną więź i czują się dobrze w swoim towarzystwie.

Kilka dni temu zakochani udały się na romantyczną kolację, ale towarzyszyło im coś ważniejszego niż jedzenie - wzajemna uwaga i miłość. Ich czułość była nie do ukrycia.

Cały czas się przytulali, całowali i patrzyli sobie głęboko w oczy. Wydawało się, że nie zauważali otaczającego ich tłumu, ponieważ skupieni byli wyłącznie na sobie. Ich szczęście było widoczne dla każdego świadka tego wyjątkowego momentu.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Według doniesień medialnych, imię nowej kobiety w życiu Marcina Hakiela to również Dominika. Zdjęcia na jej profilu na Instagramie ujawniają, że jest miłośniczką podróży i prowadzi luksusowy tryb życia. Oprócz tego uwielbia modę oraz jest fanką Beyoncé. Sam Marcin Hakiel powiedział w jednym z wywiadów: "Nie jestem singlem.

Jestem w związku. W moim wieku nie interesuje mnie poznawanie kogoś co drugi wieczór. Poznałem kogoś interesującego, ostatnio kupiliśmy sobie takie same koszulki z Beyoncé."

Marcin Hakiel kontynuuje swoje życie po rozwodzie z Katarzyną Cichopek i wydaje się, że znalazł nową miłość, która sprawia, że jest bardzo szczęśliwy. Czy ta relacja przetrwa próbę czasu? Czas pokaże, ale na razie tancerz cieszy się swoim nowym związkiem z tajemniczą brunetką Dominiką.

Pisaliśmy również o: Ostatni występ. Ralph Kaminski zakończył swoją karierę sceniczną. "Do zobaczenia"

Może zainteresuje Cię to: Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktorka ze słynnego serialu "Klan". Spływają kondolencje

Przypominamy o: Wielkie odkrycie. Jakie są naprawdę nastroje wobec Justyny Żyly