Zdobywca sławy dzięki kontrowersyjnym kreacjom i niekonwencjonalnym kompozycjom, takim jak piosenka o szczekającym psie czy jego wyjątkowy występ w sukni ślubnej, tym razem zaskoczył wszystkich, publikując w mediach społecznościowych post pożegnalny.

Artysta, który zyskał rozpoznawalność dzięki swojej charakterystycznej fryzurze z grzywką "na pazia", niedawno opublikował na swoim koncie na Instagramie post, który wstrząsnął internetową społecznością. 32-letni muzyk pochodzący z Jasła podziękował w nim swoim wiernym fanom i przekazał im informacje, które wypełniły ich smutkiem. O co dokładnie w tym poście chodziło?

Ralph Kaminski to obecnie jedno z najjaśniejszych talentów młodego pokolenia na scenie muzycznej. Oprócz swojej działalności muzycznej, 32-letni artysta jest również osobą znaną w mediach i chętnie uczestniczy w branżowych imprezach i wydarzeniach, zawsze wywołując zamieszanie swoimi oryginalnymi stylizacjami.

Niedawno gwiazdor podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem zza kulis, na którym widoczny był bez charakterystycznej grzywki. Okazało się, że jednym z jego rozpoznawalnych elementów jest jedynie peruka, pod którą artysta ukrywa swoje naturalne włosy.

Ralph Kaminski zdobył sławę i rozpoznawalność, postawiając na awangardowy wizerunek i niekonwencjonalną fryzurę z grzywką. To właśnie dzięki swojemu kontrowersyjnemu stylowi artysta zdobył popularność, a media regularnie relacjonują jego kolejne modowe eksperymenty. Jednak największy hałas wokół Ralpha Kaminskiego wywołał jego najnowszy post w mediach społecznościowych, w którym pożegnał się z fanami i ogłosił, że "to koniec".

Popularne wiadomości teraz

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Ralph Kaminski opublikował na Instagramie post, w którym podziękował swoim fanom za ich wsparcie i obecność na jego koncertach. W tym samym poście ogłosił, że ostatni koncert w Nowym Sączu będzie zakończeniem jego obecnego projektu artystycznego. Czy to oznacza, że w najbliższej przyszłości poznamy nowy wizerunek tego utalentowanego muzyka? Trudno na to pytanie odpowiedzieć, ale internauci wyrazili swoje smutki po zapoznaniu się z treścią jego posta.

128 razy zagraliśmy "Bal u Rafała", w niewiele ponad rok. Wracamy w lutym z 5 wyjątkowymi koncertami, które zamkną ten projekt. Dziękujemy publiczności w Nowym Sączu za wspaniały wieczór! Pamiętajcie o wyborach!!! R.

Komentarze od fanów były pełne podziękowań dla artysty i smutku związanego z zakończeniem uwielbianego przez nich projektu.

"Wracaj do nas zdrowy, wypoczęty i z głową pełną inspiracji a my obiecujemy bardzo mocno czekać", "I cóż, że 128 razy... drugie tyle byłoby mało! lutowa trasa już wyprzedana!", "Dziękuję, że mogłam być częścią tej przygody".

A wy również będziecie tęsknić za projektem Ralpha Kaminskiego?

Pisaliśmy również o: Tajemnice aktorskiej kariery przyszłego papieża. Nie do wiary kogo zagrał Karol Wojtyła

Może zainteresuje Cię to: Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktorka ze słynnego serialu "Klan". Spływają kondolencje

Przypominamy o: Wielkie odkrycie. Jakie są naprawdę nastroje wobec Justyny Żyly