Jego charakterystyczna fryzura była jednym z elementów, które zawsze przykuwały uwagę jego fanów. Jednakże, jak się okazuje, ta fryzura, którą wielu uważa za jego znak rozpoznawczy, to w rzeczywistości peruka. Jak zatem Ralph Kaminski prezentuje się bez niej?

Kariera Ralpha Kaminskiego rozwija się dynamicznie, a jego utwory zdobywają uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Artysta wygrał prestiżowy 40. Przegląd Piosenki Autorskiej, gdzie w 2019 roku wykonał utwór "Witajcie w naszej bajce" z filmu "Akademia Pana Kleksa". To właśnie tam ujawnił swój wyjątkowy talent wokalny.

Jego album zatytułowany "Kora" przyniósł mu nagrodę Fryderyka jako Artysty Roku oraz w kategorii "muzyka poetycka". Jego najnowszy krążek, "Bal u Rafała", choć wzbudził kontrowersje, odniósł również duży sukces komercyjny. Niemniej jednak, niewielu fanów wie, że Ralph Kaminski nie jest jedyną gwiazdą w swojej rodzinie. Kogo ma w swoim drzewie genealogicznym?

Ralph Kaminski urodził się w Jaśle na Podkarpaciu, tym samym mieście, z którego wywodzą się inni znani artyści, takie jak Roksana Węgiel i Michał Szpak. Okazuje się, że to z Michałem Szpakiem Ralph Kaminski ma wspólne więzy krwi, o czym opowiedział w programie "Kuba Wojewódzki".

Ralph Kaminski wyraził dumę z sukcesów swojego kuzyna, Michała Szpaka, który również pochodzi z niewielkiego miasteczka i dzięki ciężkiej pracy i determinacji osiągnął znaczący sukces w show-biznesie. To dowód na to, że marzenia można spełnić, niezależnie od miejsca pochodzenia.

Popularne wiadomości teraz

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Obaj artyści są charyzmatyczni i niezwykle utalentowani, ale mają swoje własne charakterystyczne cechy. Michał Szpak jest znany z długich i bujnych loków, podczas gdy Ralph Kaminski jest rozpoznawalny dzięki swojej charakterystycznej fryzurze w stylu "grzybka".

Jednak kilka dni temu Ralph Kaminski zaskoczył swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie siebie bez swojej charakterystycznej peruki. To wyzwanie dla jego zwolenników, którzy przez lata przyzwyczaili się do jego charakterystycznego wizerunku.

Internauci nie szczędzili komplementów, zachwycając się naturalnym wyglądem Ralpha Kaminskiego bez peruki.

"O niebo lepiej bez peruki", "Jesteś kopią Merkurego, tak zostać", "Bez tej peruki wyglądasz super" - pisali zachwyceni fani Ralpha Kaminskiego. Wam również bardziej podoba się bez charakterystycznego "grzybka"?

Trudno powiedzieć, ale jedno jest pewne - ten utalentowany artysta potrafi zaskakiwać swoją publiczność zarówno muzyką, jak i swoim wizerunkiem.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel wywołał kontrowersje wśród internautów. Co takiego zrobił

Może zainteresuje Cię to: Nowy etap życia Chylińskiej. Od plotek o mężu do niespodziewanych wiadomości

Przypominamy o: Stan Borys. Pięć lat po udarze: żona odkrywa tajemnicę jego zdrowia. "To jest ciągła walka"