Jednak to nie ta fotografia przyciągnęła uwagę internautów, lecz jego ostatni wywiad, który wywołał burzę w sieci.

W ostatnich dniach Marcin Hakiel podzielił się z fanami nową fotografią ze swojej sesji zdjęciowej na swoim profilu na Instagramie. Choć zwykle takie posty tancerza cieszą się dużą popularnością i zbierają mnóstwo pozytywnych komentarzy, tym razem sytuacja okazała się inna. Internauci nadal żywo dyskutowali i komentowali jego niedawną rozmowę udzieloną Żurnaliście.

W tym wywiadzie Marcin Hakiel otwarcie opowiedział o trudnym okresie swojego życia, którym był rozpad jego 17-letniego małżeństwa z aktorką Katarzyną Cichopek.

Para ta była jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych duetów w polskim show-biznesie, dlatego też ich rozstanie wzbudziło wiele emocji i spekulacji w mediach. W rozmowie z Żurnalistą Marcin Hakiel zdradził, że skorzystał z usług prywatnych detektywów, aby zdobyć dowody dotyczące swojej byłej żony.

Żyj i daj żyć innym 🙌 słabo się czyta (...) Czy tylko ja mam wrażanie, że jak nie Mówisz o Niej to nikt Cię nie słucha? -napisał jeden z internautów - czytamy w komentarzach.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Te słowa stały się jednym z najważniejszych punktów dyskusji w komentarzach pod jego postem. Wyraźnie sugerują one potrzebę pozostawienia przeszłości za sobą i skoncentrowania się na przyszłości.

Rozstanie Marcin Hakiel i Katarzyny Cichopek, znanej głównie z roli w serialu "M jak miłość", było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Aktorka znalazła pocieszenie u boku Macieja Kurzajewskiego, co skomplikowało jeszcze bardziej sytuację byłego małżeństwa.

Hakiel wielokrotnie opowiadał w mediach o przyczynach ich rozstania, ale to najnowszy wywiad okazał się szczególnie przełomowy. Prywatni detektywi, których wynajmował, zebrali dla niego dowody, które pozwoliły mu lepiej zrozumieć, co działo się w związku.

W pewnym momencie już kłamstw nie ma, bo leży na stole to, co leży, to zaczynasz normalnie rozmawiać. Po 17 latach dowiadujesz się, że osoba, z którą żyłeś, jest kimś innym, ale dobra, żyjesz dalej, musisz się dogadać. Gdybyśmy nie mieli dzieci, byłoby prościej - podsumował relacje z Cichopek Hakiel.

Mimo że trudno uniknąć rozmów na temat przeszłości w przypadku tak znanych osobistości, Marcin Hakiel jest aktywny na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje prawie 130 tysięcy osób. Ostatnio opublikował nowe zdjęcie, podpisane hashtagiem "żyje po swojemu".

Jednak pod postem tym, zamiast skupiać się na jego nowym wyglądzie czy projekcie, internauci nadal komentują jego ostatni wywiad.

Jeden z internautów zasugerował, że tancerz powinien wreszcie zostawić przeszłość za sobą i skupić się na teraźniejszości oraz przyszłości. 

W komentarzach pod postem pojawiły się również inne opinie i spekulacje. Niektórzy sugerowali, że Marcin Hakiel wciąż trwa w cieniu swojej byłej żony i że jego popularność w mediach jest ściśle związana z relacją do niej. Jednak większość komentujących wyraziła wsparcie dla tancerza.

Bardzo dobrze najważniejsze żyć po swojemu 😍

Inny internauta skomentował: 

Bardzo fajny wywiad. Mój komentarz u Kasi został skasowany, właśnie taki. Czyli prawda boli ;) - Dokładnie żyj, abyś był szczęśliwy a nikomu nic do Tego 👏👏👏 nie przejmuj się opinią innych... pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego - czytamy dalej w komentarzach.

Niewątpliwie wywiad Marcina Hakiela wzbudził wiele emocji i skomentowało go wiele osób. Jedni widzą w nim próbę otwarcia nowego rozdziału w życiu tancerza, inni zastanawiają się, czy nie jest to tylko kolejny sposób na utrzymanie się w mediach. Jakie są Wasze myśli na ten temat? Czy Marcin Hakiel powinien skupić się na swojej przyszłości, czy też jest uzasadnione, że wciąż porusza temat swojego rozstania z Katarzyną Cichopek?

Pisaliśmy również o: Ostatni występ. Ralph Kaminski zakończył swoją karierę sceniczną. "Do zobaczenia"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel i jego nowa ukochana nie szczędzą czułości. Kim jest tajemnicza kobieta u jego boku

Przypominamy o: Aleksander Kwaśniewski trafił do szpitala. Czarzasty składa hołd byłemu prezydentowi