Jest jedną z najbogatszych kobiet w Polsce, właścicielką marki La Mania i byłą partnerką Jana Kulczyka. Mimo swojego znacznego majątku, Przetakiewicz nie pozostaje obojętna na rosnącą inflację, która wpływa na koszty życia wielu ludzi.

Joanna Przetakiewicz jest kobietą, która doskonale rozumie, jak zarabiać pieniądze i cieszyć się nimi. Jest znana z luksusowego stylu życia, który obejmuje podróżowanie helikopterem w trakcie swoich wyjazdów służbowych, co wywołało pewne kontrowersje.

Jednak mimo swojej pozycji finansowej, Przetakiewicz jest oszczędna i nie lubi przepłacać. Nawet w kwestii kosmetyków, wybierając te o niskim koszcie, jakie warte są zaledwie 30 złotych. Dodatkowo, jako właścicielka własnej marki, często nosi ubrania z widocznym logo, co stanowi formę reklamy dla jej produktów.

Ostatnio Joanna Przetakiewicz zwróciła uwagę na rosnące ceny wielu produktów. W trakcie pokazu Dawida Wolińskiego wyraziła swoje zaniepokojenie inflacją. Zauważyła, że ceny wielu artykułów wzrosły, co stało się także obiektem jej uwagi.

"Odczuwam wzrost cen nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Uważam, że świat trochę zwariował. Kiedy się patrzy na ceny leków, biletów lotniczych, hoteli itd. i w ogóle rzeczy ogólnie rzecz biorąc" - mówiła dla jastrząbpost.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Niezwykle ciekawe jest, że Joanna Przetakiewicz dostrzegła wzrost cen podczas swoich zakupów w supermarkecie, a konkretnie podczas zamawiania latte. Opowiedziała o swoim doświadczeniu, gdzie za dwie kawy latte, jedną herbatę, dwa pączki i dwa rogaliki zapłaciła 120 złotych. To wydaje się zdecydowanie zbyt dużo, zwłaszcza w kontekście osób o niższych zarobkach.

Joanna Przetakiewicz, choć zamożna, zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie niesie ze sobą inflacja. Jej uwaga w kwestii rosnących cen może być sygnałem dla wielu ludzi, którzy codziennie borykają się z koniecznością dostosowania swojego budżetu do coraz wyższych kosztów życia. Inflacja dotyka różne grupy społeczeństwa, niezależnie od ich statusu finansowego, i może stanowić powód do zaniepokojenia dla wszystkich.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel wywołał kontrowersje wśród internautów. Co takiego zrobił

Może zainteresuje Cię to: Nowy etap życia Chylińskiej. Od plotek o mężu do niespodziewanych wiadomości

Przypominamy o: Stan Borys. Pięć lat po udarze: żona odkrywa tajemnicę jego zdrowia. "To jest ciągła walka"