Jestem zmęczony, cały dzień pracuję, a w domu nie mogę odpocząć. Gdy tylko siadam na kanapie, ktoś potrzebuje pomocy. Wydaję dużo pieniędzy na jedzenie i tylko my płacimy za media. Chcę po prostu mieszkać z rodziną.

-Czy moja mama i siostra nie są już twoją rodziną? Moją rodziną jestem ja i ty, a w przyszłości nasze dzieci. Wszyscy inni to moi krewni. Dziecko Katarzyny zaczęło płakać. Beata rzuciła się, by go pocieszyć.

-"Beata, wyprowadźmy się z ich domu. Musisz jeszcze zdać egzaminy na studia, a zamiast się uczyć, siedzisz cały dzień z dzieckiem siostry". - Adam, przestań.

To moja rodzina, nie zamierzam z nich rezygnować. Adam wyszedł z domu. Nie wrócił na noc, choć Beata wciąż czekała na męża i długo nie mogła zasnąć. Przekręciwszy się w łóżku, Beata postanowiła napić się gorącej herbaty. Po cichu wyszła na korytarz i ze zdziwieniem stwierdziła, że w kuchni pali się światło. U

słyszała rozmowę matki z siostrą Katarzyną: -"Och, mamo, nie poszłam dziś na rozmowę kwalifikacyjną. Po co mam się schylać po stragany w tym magazynie? To był miły wolny dzień, a Beata i tak niańczyła dzieci".

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

- "To prawda, kochanie. Musisz odpocząć po urlopie macierzyńskim. A z pracą później będzie dobrze, Adam i tak ma pracę, ma wystarczająco dużo pieniędzy". - "Mamo, widziałam dzisiaj taką piękną sukienkę, zrobiłam zdjęcie telefonem, zobacz.

"Zastanawiam się, czy powinienem go wziąć." "Jest taki fajny, zdecydowanie powinieneś go wziąć. Kup go jutro". Beata nie mogła uwierzyć własnym uszom.

Okazało się, że jej mąż miał rację, a siostra i matka przekraczały już wszelkie granice. Rano Beata szybko się przygotowała i właśnie otwierała drzwi, gdy zatrzymała ją siostra. -"Och, Beata, możesz dzisiaj posiedzieć z dzieckiem, mam rozmowę kwalifikacyjną..." "Nie. Nie mogę - odpowiedziała krótko siostra i wyszła. Beata czekała na męża przed jego biurem: "Adam, miałeś rację.

Pilnie potrzebujemy innego mieszkania. Pójdę na razie rozejrzeć się za jakimiś opcjami. I przepraszam... Adam przytulił mocno żonę i powiedział, że wszystko będzie dobrze. I tak się stało, gdy Beata i Adam wyprowadzili się na weekend z domu krewnych. Rano Adam zrobił pyszną kawę, zjedli z Beatą szybkie śniadanie z serniczkami, było tak przytulnie i spokojnie, nikt im nie przeszkadzał. Wyjechali z domu oczywiście ze skandalem. Matka była oburzona, że teraz z własnej kieszeni będzie musiała płacić za media i jedzenie. A Katarzyna krzyczała, bo musiała jeszcze iść na rozmowę kwalifikacyjną i zacząć pracę.

Pisaliśmy również o: Moja 15-letnia córka zamknęła się w pokoju z chłopakiem, a ja postanowiłam dowiedzieć się, co robią. To, co usłyszałam, zaparło mi dech w piersiach

Może zainteresuje Cię to: Anna wiedziała, że każdej nocy jej mąż udawał się do swojej kochanki. Wymyśliwszy plan zemsty, bez wahania wprowadziła go w życie

Przypominamy o: Ponieważ moja emerytura nie była wystarczająca, zatrudniłam się jako sprzątaczka. Kiedy otrzymałam pensję, natychmiast się rozpłakałam