Mój mąż ogłosił, że nie chce już mieszkać z rodzicami, więc postanowił wybudować nowy dom. Moja mama wychowywała mnie sama. Mieszkaliśmy w domu mojej babci. Po babci odziedziczyliśmy jej mieszkanie.

Sprzedaliśmy je i kupiliśmy 2 mieszkania. Jedno zostało zarejestrowane przez moją mamę na jej nazwisko, drugie na moje. Moje mieszkanie było wynajmowane, a zebrane pieniądze były przeznaczane na moją edukację. Potem wyszłam za mąż. Nie powiedzieliśmy mężowi ani jego rodzicom, że mam dom.

Moja mama otworzyła dla mnie konto, a pieniądze z czynszu gromadziły się na moje nazwisko. Postanowiłam zrobić mężowi miłą niespodziankę, kiedy będę miała wystarczająco dużo pieniędzy.

Później zdałam sobie sprawę, że wybrałam bardzo niezręczny moment na ujawnienie mojego sekretu. Mój mąż był bardzo urażony, że ukrywałam coś przed nim przez cały ten czas.

On i jego rodzice pokłócili się ze mną. Mój mąż powiedział, że nie może mi już ufać. Poszłam do domu mojej matki. Moja matka czuła się winna.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Wtedy postanowiła porozmawiać z moją teściową. Ale ona nawet nie wpuściła mojej matki do drzwi. Oskarżyła ją o wszystko i nazwała kłamczuchą. Moja matka wróciła wściekła. Zaproponowałam mężowi, żeby sprzedał moje mieszkanie i wybudował nowy dom, o czym marzył.

Ale on odmówił i powiedział, że nie chce mnie widzieć. Ale nie uważam, że zrobiłam coś złego. Myślę, że to on powinien być szczęśliwy, że mam mieszkanie i pieniądze, a nie odwrotnie.

Teraz już nie zadzwonię, prosząc męża, żeby wrócił i mi wybaczył. Jeśli uzna, że nie może beze mnie żyć, to wróci. A jeśli nie chce widzieć mojej twarzy, to jego problem. Mam gdzie mieszkać i mam wystarczająco dużo pieniędzy, by wygodnie żyć.

Pisaliśmy również o: Kiedy mój ojciec przyprowadził moją macochę Annę do domu, nie mogłam sobie wyobrazić, jak zmieni ona moje życie

Może zainteresuje Cię to: Kiedy matka Piotra przypomniała synowi o Marcie, ten gwałtownie wstał od stołu i wyszedł

Przypominamy o: Teściowa przyjechała nas odwiedzić i zaczęliśmy ją zabawiać na wszystkie możliwe sposoby. Ale zanim zrobiła coś, co wywołało burzę