"Przepraszam, nie mogę już tego robić", powiedziała, zostawiając dziecko i wszystkie pieniądze, które miała, "Zaoszczędziłam tak dużo, jeszcze raz przepraszam. Powiedz jej, że ją kochałam.

Jest stara, ale wciąż stoi na nogach, wciąż silna. Udało jej się wychować wnuka i posłać go do szkoły. Jej syn powinien wkrótce wrócić. Ale chłopiec nie czekał na ojca. I nie można go za to winić. Nigdy w życiu go nie widział. Nie znał też swojej matki, wiedział tylko, że bardzo go kochała i że było jej przykro.

Wkrótce syn wrócił. Długo płakał, przepraszał matkę i dziękował jej za to, że go wychowała. Na początku dziecko nie rozumiało, kim on jest. Ale potem przyzwyczaił się i nazywał go tatą. Zakochał się w swoim ojcu i bardzo go kochał.

Matka w końcu się uspokoiła. Starej kobiecie trudno było udźwignąć taką odpowiedzialność. Ale pewnego ranka obudziła się i zobaczyła kartkę na stole: "Odchodzę, ciężko mi bez niej". I wszystko zaczęło się od nowa.

Nie mogła znaleźć dla siebie miejsca, bo tym razem dziecko jest już dorosłe, rozumie, że ojciec je porzucił. A jej zdrowie nie jest już takie samo, prawie wylądowała w szpitalu.

Popularne wiadomości teraz

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kolejny pierwszy września, kolejne dziecko bez rodziców. Pewnego dnia, wracając z wnukiem ze szkoły do domu, zobaczyłam w wejściu syna i synową. Promienieli szczęściem. Okazało się, że syn ich nie porzucił. Poszedł szukać swojej ukochanej, szukał jej długo i w końcu znalazł.

Nie wyszła za mąż, jej serce nie pokochało innego. Minął rok. Syn i synowa przeprowadzili się do sąsiedniego domu, pracowali, ale nie zapomnieli o babci. Byli jej bezgranicznie wdzięczni za to, że wychowała wnuka i wybaczyła im, a teraz nadal opiekuje się nowo narodzoną wnuczką, która jest do niej bardzo podobna.

Pisaliśmy również o: Mój mąż nie wierzył, że teściowa znęca się nade mną, kiedy był w pracy. Jeden incydent pomógł mu otworzyć oczy

Może zainteresuje: Moja teściowa wyrzuciła mnie i moje dziecko z mieszkania, kiedy mój mąż wyjechał w podróż służbową

Przypominamy o: Teściowa postanowiła mnie wyrzucić i wyrzuciła moje rzeczy przez okno. Dobrze, że mój mąż wrócił tego dnia wcześniej z pracy i wszystko zobaczył