Jego kariera jest imponująca, zwłaszcza jak na osobę w wieku 27 lat. Z siedmioma studyjnymi albumami i kilkoma prestiżowymi nagrodami na koncie, Dawid Kwiatkowski jest jednym z najjaśniejszych talentów na polskiej scenie muzycznej.

Nie bez powodu nazywany jest "kwiatonatorami," czyli wiernymi fanami, którzy kochają jego muzykę.

Młody artysta, który na przestrzeni lat zyskał ogromną popularność w Polsce, jeździ luksusowym BMW X6 w wersji xDrive30d. To auto, które wyróżnia się nie tylko swoim designem, ale także osiągami.

Jednak to, co może zaskoczyć, to jego cena. Według informacji udostępnionych przez Mariusza Michalaka z Motofakty.pl, za takie auto trzeba zapłacić minimum 415 tysięcy złotych. To kwota, która przyprawia wielu z nas o zawrót głowy.

Ale to nie koniec. Dawid Kwiatkowski podjął decyzję o oklejeniu swojego auta specjalną folią w odcieniu czerni, co jest kolejnym elementem, który znacząco wpłynął na cenę pojazdu.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

Według Mariusza Michalaka, oklejenie takiego auta folią to wydatek rzędu 10-15 tysięcy złotych. Ponadto, istnieje prawdopodobieństwo, że auto przeszło także inne modyfikacje, które mogą podnieść jego wartość jeszcze bardziej.

To nie jest pierwszy luksusowy samochód w kolekcji Dawida Kwiatkowskiego. Wcześniej, artysta dumnie jeździł BMW X1, a następnie BMW X4. To wyraźnie wskazuje na to, że jest wierny marce BMW i docenia ich jakość, design i osiągi.

Pomimo tego, że Dawid Kwiatkowski zyskał sławę i finansowy sukces, pozostaje skromny i skoncentrowany na swojej pasji do muzyki. Niezaprzeczalnie jego luksusowy samochód jest wyrazem jego sukcesu, ale przede wszystkim dowodem na to, że pasja i talent mogą przynieść spektakularne rezultaty.

Pisaliśmy również o: Moja teściowa próbuje wyrzucić mnie z domu, grożąc mi, a mój mąż jest po prostu obojętny

Może zainteresuje: Na widok mężczyzny Marię ogarnęło mocne uczucie. Zdała sobie sprawę, że odkrył jej główny sekret

Przypominamy o: Smutne pożegnanie Cezarego Olszewskiego. Polska scena taneczna w żałobie