Choć zarówno wokalistka, jak i prowadzący "Jaka to melodia" zdementowali te doniesienia, to najnowsze informacje zdają się podważać te zapewnienia. Górniak postanowiła ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości i przyznała się do swojego zakochania.

Historia romansu Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego sięga już trzy lata wstecz, kiedy to media obiegły informacje, że Edyta zaprosiła Brzozowskiego do swojego domu w Zakopanem.

To wydarzenie natychmiast stało się tematem gorących dyskusji, sugerując, że pomiędzy dwójką artystów może istnieć coś więcej niż tylko przyjaźń. Ostatecznie okazało się, że Edyta pomagała Rafałowi podczas jego przygotowań do występu w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Wówczas artystka stanowczo zaprzeczyła wszelkim plotkom i zaznaczyła, że pomiędzy nią a Rafałem Brzozowskim istnieją wyłącznie koleżeńskie stosunki. Jednak teraz sytuacja wydaje się być inna, ponieważ znów widziano ich razem, a świadkowie donoszą, że między nimi panowała intensywna atmosfera flirtu.

Tygodnik "Na żywo" relacjonuje, że Edyta Górniak i Rafał Brzozowski trzymali się blisko siebie i piosenkarka była oczarowana młodszym kolegą. Czy możemy powiedzieć, że Edyta Górniak ukradła serce Rafała Brzozowskiego, tak jak oszuści kiedyś ukradli jego tożsamość?

Popularne wiadomości teraz

"Sami wymyślimy, jak wychowywać dzieci, wy już swoje wychowaliście: moja synowa nie rozumie, że wychowywanie dziecka to praca"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

"Moja teściowa nie ma dość przypominania mi, jaką złą gospodynią jestem dla jej syna: „Nie można ci ufać z kotkiem”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Spotkanie dwóch artystów miało miejsce podczas realizacji programu "Rytmy Dwójki". Informator tygodnika opowiada, że Edyta i Rafał przez cały czas trzymali się razem za kulisami, flirtowali i nie mogli oderwać wzroku od siebie. Wyraźnie widać było, że Edyta Górniak jest naprawdę zafascynowana Rafałem Brzozowskim.

[quote author=""]Edyta ucieszyła się, że znalazł się tam też Rafał. Ona naprawdę bardzo go lubi. Jest nim wręcz oczarowana. Za kulisami trzymali się razem. I bardzo żałowała, że nie było go obok, gdy została zaatakowana przez innego uczestnika programu

Czy to zaledwie przelotny romans czy początek czegoś więcej? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - Edyta Górniak i Rafał Brzozowski nadal pozostają w centrum zainteresowania mediów i ich fanów.

Pisaliśmy również o: Sąsiadka przyniosła nam jedzenie, ponieważ nie pozwolono nam opuścić domu. Ale w końcu oszołomiła nas swoim oświadczeniem

Może zainteresuje: Musisz zrozumieć, że zakochałem się w tej pielęgniarce całym sercem. Nie mogę inaczej

Przypominamy o: Nie miałam nic przeciwko temu, że mąż poszedł do pracy, ponieważ mógł tam zarobić pieniądze. Ale kiedy wrócił, zdała sobie sprawę, jaka była głupia