Ostatnio, pochwalił się osiągnięciami swojego syna, który wraz z zespołem uczniów ze swojego liceum w Gdyni reprezentował Polskę na międzynarodowych zawodach prawniczych zorganizowanych w Rumunii.

Podczas International Moot Court 2023, grupa, do której należał Szymon Bieniuk, zdobyła prestiżowy tytuł "Best Team Spirit".

Wydarzenie to nie tylko zyskało uznanie w lokalnych mediach, ale również stało się tematem dumy dla Jarosława Bieniuka, który podzielił się tą radosną chwilą na Instagramie.

Szkoła Szymona, II Liceum Ogólnokształcące w Gdyni, również opublikowała informacje na temat sukcesu uczniów podczas tych prestiżowych zawodów prawniczych.

Podkreślają, że choć drużyna nie dotarła do finału, to zdobyła bardzo wysokie oceny, a każdy uczestnik konkursu jest już uznawany za zwycięzcę, pokonując strach przed publicznymi wystąpieniami i zdobywając cenne umiejętności prawne.

Popularne wiadomości teraz

Spytam się mamy, czy naprawdę lubi żyć w bałaganie, a ona mi: "Nie wtrącaj się, gdzie cię nie proszą"

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Udział w takich zawodach nie tylko rozwija umiejętności prawnicze, ale także otwiera przed uczestnikami różnorodność kultur i tradycji, ponieważ reprezentują oni różne kraje. To doświadczenie jest trudne, ale równocześnie niesamowicie satysfakcjonujące. Takie wydarzenia są rzadkością, nawet wśród studentów prawa.

Szymon Bieniuk, wobec swojego zainteresowania prawem, zdobył już cenne doświadczenie, które może pomóc mu w przyszłej karierze zawodowej. Co ciekawe, mimo sukcesów na polu prawnym, Szymon wcześniej zrezygnował z kariery piłkarskiej.

Jarosław Bieniuk zdradził, że syn przestał trenować piłkę nożną w wieku 13 lat, ale nadal czerpie z tego przyjemność, grając amatorsko. Ojciec podkreślił, że nie ma oczekiwań co do profesjonalnej kariery piłkarskiej, ale ważne jest dla niego, aby Szymon utrzymywał aktywność fizyczną i nadal uprawiał sport.

Niech wybór ścieżki kariery Szymona Bieniuka będzie pełen sukcesów. Bez względu na to, czy zwiąże się z prawem czy wybierze inną drogę, otaczamy go wsparciem i gratulujemy dotychczasowych osiągnięć!

Pisaliśmy również o: Ostatnie pożegnanie Hanny Gucwińskiej. Miejsce jej ostatecznego spoczynku zostało ustalone

Może zainteresuje: Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje jeden z najwybitniejszych aktorów "Świata według Kiepskich"

Przypominamy o: W sieci gorąco. Andrzej Piaseczny odpowiada na nietakt internauty. "Proszę nie przekraczać tych granic"