Doda od wiele lat korzysta ze swojej wielkiej popularności w polskim show-biznesie. Zawsze wyróżniała się swoja ekstrawagancją i oryginalnością. Na scenie mogliśmy ją zobaczyć w niezwykłych obrazach. 

Weronika Marczuk po raz pierwszy podzielila się słynnym zdjęciem z córeczką

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Doda zaskoczyła wszystkich swoją kreacją. 15 lutego polska piosenkarka Doda świętowała swoje 36. urodziny. Z tej okazji, gwiazda zagrał  jednym z warszawskich klubów Glam. Jej hity, jak "Szansa" czy "Nie wolno płakać" zagrali pod czas tego koncertu. Większość jej fanów bawili się pod ulubione piosenki swojej kochanej artystki. Szczegółowo o tym czytaj w naszym artykule.

Top 10 najpiękniejszych mężczyzn polskiego show-biznesu i nie tylko

Teraz gwiazda postanowiła ogłosić o swojej ważnej decyzji, a w szczególności Doda odwoluje swoje koncerty ze wzgłedu na upowszechniający koronawirus. O tym, piosenkarka poinformowała na swoim profilu w Instagram:

W związku z koronawirusem sytuacja z najbliższymi koncertami wygląda następująco : Szczecin - termin odwołany i przestawiony na 21.10.2020 Poznań - termin odwołany i przestawiony na jesień 2020. Wszystkie zakupione bilety nie tracą ważności. Oleśnica - GRAMY I NA MAXXXA się ciesze , że to mała sala‼️‼️do zobaczenia

Oczywiście nie jest to przyjemna wiadomość dla fanów Dody, jednak gwiazda stara się podjąć wszystkie działanie, aby zabiezpieczyć się przed staraszną epidemią.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com