Weronika Marczuk, która sama pochodzi z Ukrainy już swoe nieprzyjemne dni ma za sobą. Wcześniej znajdowała się w centrum skandalu związanego z jej byłem mężęm Cezarym Pazurą, później miała problem z tak zwanym agentem Tomkiem. Nareszcie jej zycie nabyło nowych jasnych kolorów. Jeszcze w styczniu urodziło się jej dziecko, córeczka Anna. 

Nareszcie koniec trudnych czasów. Jackowski podaje konkretną datę

View this post on Instagram

Wow! Jutro już zacznie się odliczanie dni..nie miesięcy 👧 Miłość i wdzięczność w ostatni dzień roku przesyłam wszystkim, w podziękowaniu za uważną obecność, za współpracę, za zainteresowanie i przyjaźń 🙌🥰 Jak co dzień, dziękuję za nasz cud i proszę o dobre zakończenie tego etapu oraz o kolejne, jeszcze radośniejsze 🙏 Ukochanemu i Mamie - szczególne miejsce w moim sercu, moim życiu- najwspanialszych przeżyć w naszej podróży w 2020 roku i dalej ❤😍❤ Wam, Kochani, życzę doświadczania cudów. Bo jeśli ma się prawdziwą wiarę i determinację, by pomimo i wbrew dążyć do celu oraz robi wszystko co możliwe, by te dary uprawdopodobnić, to się dzieje! Warto marzyć, warto szukać pomocy, warto obrać każdą drogę i podjąć każdą próbę. Trzeba oczywiście zahartować serce i głowę, by się nie poddawać chwilom zwątpienia, bo i te przychodzą, z nich również złożone jest życie. Niech zatem magia przejścia i przemiany w kolejną, fascynującą dekadę XXI wieku przyniesie Wam dobro. A rok 2020 wypełni się szczęściem. Pomóżmy marzeniom, a staną się rzeczywistością! Wero #zyczeniaodWeronikizmiłością

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Swoją radością, Weronika podzieliła się na swoim profilu w Instagram. Od swojego szczęcia nie mogła się powstrzymać:

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko 

Agnieszka Chylińska wydała specjalne oświadczenie. Powodem jest koronawirus

Po tym dodała smutną informację dotyczącą jej drogi do macierzyństwa:

Pochowałam dwoje dzieci. To jest strasznie trudny temat i wiem, że w takich momentach wiele kobiet i mężczyzn czuje się bezradnych. Potrzebują wsparcia. Jedni podnoszą się po tym, a inni nie.

O swoim takim zbyt nieprzyjemnym i smutnym doświadczeniu w życiu, Marczuk planuje napisać książkę, która możliwe, że pomoże kobietom wstać i iść dalej po stracie swojego dziecka.

Teraz Weronika Marczuk prominieje od swojego małego szczęścia. Z okazji dnia 8 marca, kobieta podzieliła sie zdjęciem na którym prytuła swoją córkę.

O takim 8 marca marzyłam całe życie! Teksty do książki oddane do Wydawnictwa (uff ) , a przy mnie – od 7 już tygodni – moja mała Aneczka. Dziewczyny, wszystkim wam, kto obchodzi święto Kobiet i tym, które nie – życzymy prawdziwego kobiecego szczęścia - napisała ona. 

Życzymy, aby dziecko Weroniki rosło zawsze szczęśliwym i zdrowym!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com