Co stoi za decyzją o kolejnej zmianie miejsca wiecznego spoczynku?

Żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa, nie ustaje w trosce o grobowiec męża. Szczegółowo dba o każdy detal, ale walka z dewastacją staje się nieustającym wyzwaniem. Czym było niszczenie i jakie są jej plany na przyszłość?

Zawsze coś nowego robię na grobie Krzysztofa, jak są uroczystości: na Wszystkich Świętych, na Boże Narodzenie ubieram choinki, na Wielkanoc - jajeczka. Jak są uroczystości, to Krzysia grób jest zawsze tak przystrojony, jak nakazuje wtedy tradycja. Bardzo o to dbam - zdradziła Ewa Krawczyk w rozmowie z “Faktem”.

Andrzej Kosmala ogłasza plany wymiany płyty nagrobnej na grobie Krzysztofa Krawczyka. Co skłoniło do tej decyzji? Odkryj kulisy zmiany i długo oczekiwane nowości na miejscu spoczynku legendarnego muzyka.

Wiecie, dlaczego Ewa musiała wymienić kostkę betonową na brukową? Bo złośliwcy rozlewali wosk i inne tłuszcze, które wsiąkały w beton. Teraz już tak nie będzie. Żyjemy niestety w kraju zawistnych ludzi! Jakie to przykre, że nawet po śmierci po wybitnym Artyście nie potrafią uszanować jego postaci i dorobku - napisał.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

Nieznani sprawcy szkalują pamięć Krzysztofa Krawczyka, rozlewając wosk i tłuszcze na jego grobie. Skandaliczne akty sabotażu wywołują oburzenie. Jak społeczność reaguje na bezczeszczenie miejscu wiecznego spoczynku legendarnego artysty?

Dewastacja grobu Krzysztofa Krawczyka wywołuje konieczność dyskretnych zmian. Jak rodzina i przyjaciele zmagają się z akcjami wandalizmu, by zachować godność i szacunek dla zmarłego artysty?

Pisaliśmy również o: Fani w euforii. Kasia Cichopek zdradza niesamowitą nowinę po powrocie z Stanów Zjednoczonych

Może zainteresuje: Danuta Martyniuk nie skąpiła na luksusie w USA. Rozrzutność i beztroska w trakcie ich wyjątkowego pobytu

Przypominamy o: "Kiedy dotarliśmy do domku, zobaczyliśmy, że krewni męża zarządzają tym miejscem. Na szczęście mąż natychmiast zareagował"