Jego żona, Danuta, towarzyszyła mu w tej wyjątkowej podróży, a małżonkowie postanowili nie tylko rozgrzać amerykańską publiczność swoimi przebojami, ale także zaszaleć w trakcie wolnego czasu.

Mimo że brakowało Zenka na specjalnej konferencji TVP z okazji "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem, gdzie zazwyczaj pojawiał się w towarzystwie innych gwiazd, to nie zniechęciło to artysty do kontynuowania swojej transatlantyckiej trasy. Mimo krytyki niektórych internautów, Zenek czerpie radość ze swojej sławy i popularności.

Podczas wyprawy, Danuta Martyniuk, wierna fanka zagranicznych podróży, aktywnie relacjonowała ich przygody w mediach społecznościowych. Po niedawnych zdjęciach i nagraniach z Paryża przyszedł czas na amerykańskie szaleństwo.

Oprócz zwiedzania, para pozwoliła sobie również na luksusowe zakupy. Danuta, znana z przywiązania do ekskluzywnych marek, nie szczędziła środków na marki takie jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, czy Burberry.

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których widać, jak Danuta Martyniuk doskonale bawi się na ulicach Manhattanu. Jej entuzjazm nie znał granic, a w Nowym Jorku czuła się swobodnie, ciesząc się anonimowością poza granicami Polski.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Chciałam odpocząć u mojego syna, ale przyjechałam i całe dnie spędzałam sprzątając jego mieszkanie: jak można zrobić to własnej matce"

"Kupiłem mieszkanie na własną rękę i zamiast się cieszyć, moi rodzice zrobili skandal i nie chcą się już ze mną komunikować"

Choć ich amerykańska przygoda dobiegła końca, można przypuszczać, że Danuta i Zenek chętnie wrócą do Stanów Zjednoczonych przy najbliższej okazji, by ponownie podbić serca amerykańskich fanów.

Pisaliśmy również o: Na jednym z przystanków do autobusu wsiadła ciężarna dziewczyna. Kiedy kierowca zapytał ją, jak się czuje, odpowiedziała, że jest w trakcie porodu

Może zainteresuje: Stylowa rewolucja: 64-letnia Grażyna Torbicka zaskakuje suknią z wyjątkowym wycięciem. "Działanie drogich specyfików"

Przypominamy o: Z życia wzięte."Przypadkowo dowiedziałam się, że jestem adoptowaną córką, ale prawdziwe piekło zaczęło się po rozmowie z rodzicami"