Po powrocie z USA, gdzie poprowadziła świąteczne koncerty dla Polonii, ogłosiła udział w licytacji na rzecz fundacji Mam Marzenie.

Aktorka nie tylko wsparła akcję charytatywną, ale również zdecydowała się na osobisty wkład. Na swoim InstaStory ogłosiła, że wystawi na licytację wyjątkową ofertę: kolację w jej towarzystwie.

Kto chce ze mną zjeść kolację? Zapraszam na licytację - oznajmiła z entuzjazmem.

Podobne inicjatywy wsparcia dla fundacji zyskały już poparcie wielu znanych osobowości, w tym Mateusza Damięckiego, Michała Szpaka, Michała Mikołajczaka czy Natalii Kukulskiej.

Kwota za kolację ze Szpakiem wynosi aktualnie prawie 11 tysięcy złotych, natomiast z Kasią Cichopek zaczęła się od 1200 złotych.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Chciałam odpocząć u mojego syna, ale przyjechałam i całe dnie spędzałam sprzątając jego mieszkanie: jak można zrobić to własnej matce"

Oficjalny opis licytacji podkreśla wyjątkowy charakter wydarzenia, obiecując niezapomniany wieczór w doborowym towarzystwie gwiazdy, wszystko w ramach pomocy chorym dzieciom.

Świetna restauracja, stolik dla dwojga. Kelner przynosi wyśmienite dania, a jedząc je pomagasz chorym dzieciom. Brzmi jak bajka? Czekaj na to: przy stole siedzisz Ty i... Twoja ulubiona gwiazda! To nie sen, a marzenie, które możesz spełnić - zachęcają organizatorzy licytacji.

Fanom Kasi Cichopek otwiera się więc wyjątkowa szansa na niezapomnianą kolację w gronie ukochanej gwiazdy, jednocześnie wspierając szczytny cel fundacji Mam Marzenie.

Pisaliśmy również o: Na jednym z przystanków do autobusu wsiadła ciężarna dziewczyna. Kiedy kierowca zapytał ją, jak się czuje, odpowiedziała, że jest w trakcie porodu

Może zainteresuje: Danuta Martyniuk nie skąpiła na luksusie w USA. Rozrzutność i beztroska w trakcie ich wyjątkowego pobytu

Przypominamy o: "Kiedy dotarliśmy do domku, zobaczyliśmy, że krewni męża zarządzają tym miejscem. Na szczęście mąż natychmiast zareagował"