Para, która niedawno pojawiła się razem na branżowej gali, teraz przygotowuje się do uroczystości, której szczegóły zaczynają układać się w tradycyjnym duchu.

Wokalistka, która wcześniej już zdradziła, że planuje ślub w 2024 roku, teraz opowiedziała portalowi Show News o szczegółach swoich marzeń ślubnych.

Okazuje się, że Roksana i Kevin są tradycjonalistami, pragnącymi symbolicznego wymiaru sakramentu małżeństwa. W rozmowie z dziennikarzami podkreśliła, jak ważna jest dla nich wiara, i dlatego ich wybór padł na ceremonię kościelną.

"Wiara jest nam bardzo bliska: zarówno ja, jak i Kevin jesteśmy bardzo wierzący, i nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu, bo dla mnie to jest bez sensu... Kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i (...) sobie złożyć to »Przysięgam«"

Para pragnie, aby ich ślub był nie tylko formalnością, ale przede wszystkim przeżyciem osobistym. Mimo że artystka nie zdradza zbyt wielu szczegółów, przyznaje, że ma już wstępną koncepcję sukni ślubnej.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Chciałam odpocząć u mojego syna, ale przyjechałam i całe dnie spędzałam sprzątając jego mieszkanie: jak można zrobić to własnej matce"

Jednak szczegóły dotyczące daty ceremonii i szczegółów ślubnych zostaną zachowane w tajemnicy. Z pewnością fanów wkrótce czeka więcej emocjonujących informacji na temat tego wyjątkowego dnia.

Pisaliśmy również o: Radość czy rozczarowanie? Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmierza ku pojednaniu z Joanną Opozdą na święta

Może zainteresuje: Zdradliwe akty wandali na miejscu spoczynku Krzysztofa Krawczyka. "Nie potrafią uszanować jego postaci"

Przypominamy o: "Kiedy dotarliśmy do domku, zobaczyliśmy, że krewni męża zarządzają tym miejscem. Na szczęście mąż natychmiast zareagował"