Spór dotyczy nie tylko emocji, ale także sporej sumy pieniędzy zgromadzonych przez artystę na przestrzeni lat. Ostatnio pojawiły się nieoficjalne informacje, które sugerują, że Ewa Krawczyk jest oskarżana o groźby wobec swojego pasierba. Sprawdźmy, co rzekomo miała zrobić, aby go zastraszyć!

Napięcia między wdową a synem zmarłego piosenkarza wyszły na światło dzienne, przyciągając uwagę mediów i fanów. Źródłem konfliktu są prawdopodobnie sprawy związane z dziedziczeniem majątku artysty, którego wartość jest znacząca. Sytuacja stała się publiczna po wywiadzie Krzysztofa Juniora w programie Uwaga TVN, w którym zdradził, że zmaga się z problemami finansowymi i praktycznie jest bezdomny.

Po tej wypowiedzi wdowa postanowiła zaoferować pomoc finansową synowi zmarłego muzyka. Niestety, ta sytuacja tylko zaostrzyła konflikt, który przerodził się w medialną wojnę słowną między wdową a synem, obustronnie oskarżając się o różne nieprawidłowości.

W ciekawy sposób na sprawę spojrzał Marian Lichtman, wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, który publicznie opowiedział o wydarzeniach, które rzekomo miały miejsce. Lichtman jednoznacznie opowiedział się po stronie syna piosenkarza, ujawniając incydent, w którym rzekomo Ewa Krawczyk miała grozić Krzysztofowi Juniorowi. Lichtman podczas rozmowy dla Radia Zet powiedział:

Ten młody do mnie zadzwonił, że ktoś dzwonił do niego i wyzwał go od brzydkich rzeczy. LGTB, ty chamie, jak będziesz na Ewę coś mówił, Krawczyk, to ja cię tu urządzę. On był straszony. (…) Weź nagrywaj tego człowieka (…)I go nagraj i umów się z nim, żeby cię przyszedł zbić (…) Pamiętam, że poszliśmy z moją żoną i nikt tam nie przychodził. Odsłuchałem kto to, a to kierowca to mówił. Potem nawet przyznał, że go straszył.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Kupiłem mieszkanie na własną rękę i zamiast się cieszyć, moi rodzice zrobili skandal i nie chcą się już ze mną komunikować"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

Te oskarżenia rzucone przez Lichtmana zdają się jeszcze bardziej komplikować już skomplikowaną sytuację rodzinno-finansową Krawczyków. Sprawa dziedziczenia majątku Krzysztofa Krawczyka zapowiada się na trudną i pełną napięć. Ostateczny wydźwięk tego konfliktu pozostaje otwarty, a fani z niepokojem obserwują rozwój wydarzeń w rodzinie artysty.

Pisaliśmy również o: Zenek Martyniuk król disco-polo, a teraz król wędlin. Oto kwota, którą zarobił za reklamę

Może zainteresuje: Anna Mucha zaczarowała święta. Nieoczekiwane życzenia topless podbijają Instagram

Przypominamy o: Kiedy mój teść dowiedział się, że pochodzę z biednej rodziny, nie zmienił swojego nastawienia do mnie, a przed ślubem zrobił mi niespodziankę