Daniele Rugani, który gra we włoskim klubie Juventus ma koronawirusa. Sportowiec natychmiast zgłosił się do lekarza, jak dowiedział się o tym, że miał kontakt z osobą chorego na koronawirusa. Wynik testu Daniele okazał się pozytywny. Sam klub w sieciach społecznościowych wypowiedział się na ten temat:

Juventus spełni wszystkie procedury izolacyjne wymagane przez prawo, w tym sporządzi listę osób, które miały z nim kontakt

Beata Kozidrak podzieliła się sposobem, jak uniknąć zarażenia koronawirusem

Popularne wiadomości teraz

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

Na razie Daniele Rugani nie ma żadnych objawów przeziębienia i czuje się dobrze. 

Poza tym, pod wielkim ryzykiem znajduje się polski bramkarz Wojciech Szczęsny. Wiadomo, że osoba która była zarażona koronawirusem miała tak samo kontakt z innymi członkami drużyny. Na Instagramie jednego z członków grupy widzimy wspólne zdjęcie członków klubu Juventus. Na tym Wojciecha Szczęsnego i Cristiano Ronaldo. 

Przez koronawirusa Taniec z gwiazdami zostanie bez publiczności

Zgodnie z zasadami, które przyjęte w dzisiejszym dniu, rodziny sportowców muszą przejść 14-dniową kwarantannę.

Jak sama Marina Łuczenko zareagowała na tą sytuację?

Na swoim Instastories, gwiazda powiedziała o tym, że Włosi popelniają wielki błąd:

"Błąd, który popełnili Włosi. Mimo decyzji o zamknięciu placówek edukacyjnych, społeczeństwo potraktowało ten czas jako czas ferii i spotykali się prywatnie w knajpach, domach, restauracjach i galeriach handlowych. Nie możemy powielić tego błędu! Zostańmy w domach!”

Jakie macie zdanie na ten temat?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com