Kamil Lemieszewski jest bardzo znaną i kontrowersyjną postacią w Polsce. Swoją wielką popularność zdobył dzięki uczestnictwu w programie Big Brother. Właśnie tam poznał swoją wielką miłość życia Ewę Kępys. Dzięki jej rzucił życie w Londynie i przeprowadził się do Warszawy.  

Para wzięła ślub w Pradze. Ich ślub wyglądał wyjątkowo i niezwykle. Dla niego Ewa Kępys, to jest nie zwykła kobieta, a prawdziwa krółowa. O tym pisaliśmy wcześniej w naszym artykule

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

Jarosław Bieniuk po narodzinach dziecka nie poświęca mu czasu w całości

Teraz cała Polska ma kwarantannę. Czas, gdy wszyscy muszą pozostać w domu, aby uniknąć zakażenia się koronawirusem. Większość celebrytów dzieli się swoimi zdjęciami, czym się zajmują w swoim domu. W tym momencie Kamil Lemiszewski też postanowił podzielić się  tym, czym się zajmuje, a właśnie wspomina gorące lato. 

Na jego profilu w Instagram możemy zobaczyć bardzo odważne zdjęcie, które zamieścił Lemiszewski. 

"Wspomnienie lata nad Wisłã… "- napisał polski gwiazdor. 

Można jednak powiedzieć, że tym zdjęciem dodał troszeczke humoru i seksu dla polskiej publiczności w te trudne czasy. 

No i oczywiście każdy zaczął pisać swoje komentarze, gdzie możemy zobaczyć, jak większości to się spodobało:

"łogiń w szopie aż mi się gorąco zrobiło”, „Naga prawda…- Jesteś bossski ”, „O ! Golas… ”,„Masz bardzo ciekawa urodę taki naturalny facet 😁🙈😋🤟i like IT😉”,„Jezus w nagiej odsłonie".

Kamil Lemiszewski oczywiście jest tą osobą, która potrafi w bardzo niezwykły sposób zadziwić cały kraj. Ciekawe, co o tym myśli sama Ewa Kępys?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com