Każdy z nas czasem kłamie- jedni częściej, drudzy nieco rzadziej. Mamy ku temu rozmaite powody- czasem nawet szlachetne, a czasem jedynie chcemy nakarmić swoej ego, pokazać się w lepszym świetle. Sprawdź, które znaki zodiaku mają ku temu największe tendencje!

Znaki zodiaku, które nie stworzą udanego związku

Fot. Quique z Pixabay

Wodnik

Żyją z głową w chmurach, stale fantazjują, i często mieszają swoje marzenia i wyobrażenia z rzeczywistością. Nie robią tego jednak na świadomym poziomie, aby sprawić komuś przykrość czy mu zaszkodzić. Widzą to raczej jako eksperymenty psychologiczne, zabawę w niewinne przeinaczenia rzeczywistości.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Trzynasty znak zodiaku istnieje ! Dowiedz się o nim więcej

Fot. DarkWorkX z Pixabay

Rak

Raki kłamią naprawdę często, jednak zwykle robią to w dobrej wierze. Nie lubią robić innym przykrości, chcą zrobić im przyjemność, lub sprwaić, aby poczuli się docenieni. Mają w zwyczaju zatajać fakty, zwykle z troski i chęci ochronienia ukochanej osoby. Ich kłamstwa często wynikają też z nieustającej potrzeby akceptacji.

Te znaki zodiaku dorobią się fortuny!

Fot. DarkWorkX z Pixabay

Skorpion

Skorpiony to osoby bardzo uparte i nastawione na osiągnięcie celu- potrafią uciekać się do niekoniecznie uczciwych metod. Kiedy zależy im na danej rzeczy, zrobią wszystko, aby ją zdobyć, pokonać przeciwnika, a on nawet nie zorientuje się, że właśnie został zmanipulowany i oszukany.

Te znaki zodiaku to najlepsi kochankowie!

Fot. DarkWorkX z Pixabay

Znacie kogoś o tych znakach zodiaku? Sparwdza się?

Zobacz więcej nakolezanka.com