Każdy z nas czasem kłamie- jedni częściej, drudzy nieco rzadziej. Mamy ku temu rozmaite powody- czasem nawet szlachetne, a czasem jedynie chcemy nakarmić swoej ego, pokazać się w lepszym świetle. Sprawdź, które znaki zodiaku mają ku temu największe tendencje!

Znaki zodiaku, które nie stworzą udanego związku

Fot. Quique z Pixabay

Wodnik

Żyją z głową w chmurach, stale fantazjują, i często mieszają swoje marzenia i wyobrażenia z rzeczywistością. Nie robią tego jednak na świadomym poziomie, aby sprawić komuś przykrość czy mu zaszkodzić. Widzą to raczej jako eksperymenty psychologiczne, zabawę w niewinne przeinaczenia rzeczywistości.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Trzynasty znak zodiaku istnieje ! Dowiedz się o nim więcej

Fot. DarkWorkX z Pixabay

Rak

Raki kłamią naprawdę często, jednak zwykle robią to w dobrej wierze. Nie lubią robić innym przykrości, chcą zrobić im przyjemność, lub sprwaić, aby poczuli się docenieni. Mają w zwyczaju zatajać fakty, zwykle z troski i chęci ochronienia ukochanej osoby. Ich kłamstwa często wynikają też z nieustającej potrzeby akceptacji.

Te znaki zodiaku dorobią się fortuny!

Fot. DarkWorkX z Pixabay

Skorpion

Skorpiony to osoby bardzo uparte i nastawione na osiągnięcie celu- potrafią uciekać się do niekoniecznie uczciwych metod. Kiedy zależy im na danej rzeczy, zrobią wszystko, aby ją zdobyć, pokonać przeciwnika, a on nawet nie zorientuje się, że właśnie został zmanipulowany i oszukany.

Te znaki zodiaku to najlepsi kochankowie!

Fot. DarkWorkX z Pixabay

Znacie kogoś o tych znakach zodiaku? Sparwdza się?

Zobacz więcej nakolezanka.com