Pod koniec lutego nie stało znanego, utalentowanego kompozytora i aktora Pawła Królikowskiego. Cała Polska znajdowała się w wielkim smutku. Sporo polskich gwiazd w swoich sieciach społecznościowych opłakiwali Królikowskiego. Dla każdego Paweł był nie tylko dobry kolega i nauczyciel, ale tak samo i prawdziwy przyjaciel i, nawet jako ojciec.

Martyna Wojciechowska zdradziła jak Kossakowski ją poderwał. Ich pierwsza randka była wyjątkowa

Bardzo ciężko było i samej Małgorzacie Królikowskiej. Z Pawłem one zawsze byli jak jedna całość. Po śmierci Małgorzata obiecywała sobie, że nie będzie mieć wolnych chwil, a ciągle będzie się zajmować pracą. Jednak w związku w ostatnią sytuacją, która dzieje się na całym świecie, a właśnie epidemia koronawirusa, Małgorzata siedzi w domu. 

Przejmujący apel Kasi Kowalskiej w związku z chorobą córki

Razem z nią znajdują się jej dzieci, które wspierają jej w każdej chwili. Sporo rzeczy znajdujących się w domu, przypominają jej jego męża. Tak jak niema możliwości ciągle znajdować się w pracy i myśleć tylko o niej, Małgorzata postanowiła zrobić niewielki remont w domu. O tym mówi Życie na gorąco. Gwiazda planuje zając się sypialnią i kuchnią, a właśnie pomalować ściany i wziąć się za cyklingowe podlogi. Możliwe, że w końcu Małgorzata podzieli się zdjęciem metamorfozy swojego doma. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Królikowska próbuje odzyskać radość życia.  Królikowscy zawsze podkreślali jak ważna jest dla nich rodzina i chrześcijańskie wartości. Państwo Królikowscy maja piątkę dzieci, a pół roku temu zostali obdarowali wnukiem - Józiem. Więcej na ten temat, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana