Za swoją genialną rolę "Kleopatry" Elizabeth Taylor zgarnęła miliony. Rola dała jej także ogromną popularność. Jednak mało kto wie, że aktorka miała aż 8 mężów. Kim oni byli?

Spadkobierca 

Conrad ( znany również jako Nikki) był spadkobiercą imperium hotelowego Hilton, a ona miała zaledwie 18 lat. Taylor była mloda, piękna i totalnie zauroczyła się w milarderze. Jednak małżeństwo to trwało tylko rok. Rozpadło się przez agresywne zachowanie Conrada, przez które podobno Elizabeth poroniła.

Starszy aktor

Młodziutka aktorka podbijająca Hollywood szybko znalazła kolejną miłość. Był nią starszy od niej o 20 lat żonaty aktor Michael Wilding. Mężczyzna prędko rozwiódł się z żoną i założył rodzinę z Taylor. Mieli wspólnie 2 synów, ale po 5 latach małżeństwo także rozpadło się. Powodem był kolejny mężczyzna, który zawrócił w głowie aktorki.

Popularne wiadomości teraz

Ciało studentki znaleziono na balkonie. Już wiadomo, co się stało

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Prawda wyszła na jaw. Matka Teresa z Kalkuty tuż przed śmiercią wyjawiła tajemnicę księżnej Diany

Producent

Michael Todd był o 23 lata starszym od Elizabeth producentem filmowym, który także był żonaty. Jego małżeństwo z Taylor skończyło się na skutek dramatycznej śmierci mężczyzny. Zginął on w katastrofie lotniczej.

A teraz piosenkarz

Po tragicznej śmierci Wildinga, Elizabeth uzależniła się od alkoholu i nie radziła sobie psychicznie po tej stracie. Ukojenie znalazła w objęciach innego mężczyzny. Eddie Fisher także był zonaty, kiedy poznał Taylor. Od tego czasu aktorka była uznawana za "rozbijaczkę rodzin".

Ulubiony podwójny mąż

Richarda Burtona Elizabeth poznała podczas kręcenia "Kleopetry". Ich związek przez jakiś czas wydawał się wyjątkowy. Byli uwielbianą parą Hollywood. Para adoptowała nawet 3-letnią dziewczynkę. Miłość kwitła, ale uzależnienie Richarda od alkoholu i od.. kobiet spowodowało, że małżeństwo rozpadło się. Jednak Burton na tyle zawrócił w głowie Elizabeth, że wkrótce potem znów się pobrali, by potem.. znów się rozejść.

"Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć". Dziś 15 rocznica śmierci Ojca Świętego

Senator

Przyszedł czas na kolejnego męża. Tym razem był nim senator John Warner. Jednak ze stanem zdrowia Elizabeth było coraz gorzej. Aktorka nie radziła sobie z uzależnieniem, a w tym czasie jej mąż zajęty był polityką. To nie mogło się udać.

Ostatnia próba

W 1988 roku aktorka poznała właściciela firmy budowlanej Larry Fortensky , który był o 20 lat młodszy od niej. Miłość szybko rozkwitła. Mężczyzna chciał pomóc Taylor, chciał się nią zaopiekować. Jednak Elizabeth nie dała sobie pomóc i w 1996 roku odeszła od męża.

Ostatnie lata Elizabeth Taylor spędziła samotnie. Jej stan zdrowia pozostawiał wiele do życzenia. Miała guza mózgu, wielokrotnie cierpiała z powodu zapalenia płuc. Poruszała się też na wózku inwalidzkim przez problemy z plecami. Zmarła 23 marca 2011 r. Miała kolorowe życie, ale czy była szczęśliwa?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana