Magazyn "People" przyznaje tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata od 1985 roku. Do jego poprzednich zdobywców należą m.in.: Mel Gibson, Tom Cruise, Patrick Swayze, Brad Pitt, Harrison Ford, Jude Law, Adam Levine, Matthew McConaughey, Ryan Reynolds, Johnny Depp, Hugh Jackman, Ryan Reynolds czy Chris Hemsworth. W zeszłym roku tytuł został przyznany Idrisowi Elbie. W tym roku tytuł również powędrował do czarnoskórego mężczyzny, ale tym razem nie do aktora, lecz muzyka.

John Legend ma 41 lat, piękną żonę i dwójkę dzieci. Jego największym osiągnięciem było zdobycie w 2015 Oscara za piosenkę "Glory" do filmu "Selma". John jest także jednym z jurorów amerykańskiego „The Voice”. Wydaje się, że jest typem romantyka, bowiem jego muzyka i piękne teksty piosenek rozczulają nie tylko kobiety, a jeden z jego utworów „All of Me” jest często wybierany do pierwszego tańca pary młodej na weselnej uroczystości.

Kanye West będzie kandydował na prezydenta USA!

Jak tę informację przyjął artysta? W ostatnim odcinku „The Voice” tak skomentował to wydarzenie: „Byłem podekscytowany, ale jednocześnie trochę się przestraszyłem, ponieważ to jednak duża presja. Wszyscy będą mnie rozbierać, żeby zobaczyć, czy jestem na tyle seksowny, by utrzymać ten tytuł. Zastąpiłem Idrisa Elbę, co jest niesprawiedliwe i niezbyt dla mnie miłe” – powiedział żartobliwie John.

Popularne wiadomości teraz

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Jednak trzeba przyznać, że z tego tytułu najbardziej ucieszyła się oczywiście małżonka muzyka, Chrissy Teigen. W serii tweetów opublikowanych w środę modelka nie kryła ekscytacji, że dane jej było "zaliczyć najseksowniejszego mężczyznę na świecie".

Polska edycja „Vouge” także dla mężczyzn!

Wydaje nam się, że jej radość jest całkowicie uzasadniona! W końcu, mimo tego, że gusta są różne i nie da się obiektywnie stwierdzić tego, kto jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie, uczucie współdzielenia życia, z osobą, który uzyskała taki tytuł, musi być niezwykle przyjemne!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com