Magda Gessler jest znaną polską restauratorką. Prowadzi swój program Kuchenne rewolucje, gdzie wyjeżdża do różnych restauracji w Polsce i pomaga właścicielom ulepszyć swój biznes restauracyjny. Oczywiście teraz ze względu na wprowadzoną kwarantannę z powodu epidemii koronawirusa, Gessler nie odwiedza nic, a jak wszyscy stara się siedzieć w domu i spędzać czas z korzyścią. 

Małgorzata Kożuchowska szczero o swoim macierzyństwie. Tego mogło się i nie wydarzyć

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Temat epidemii tak samo nie przeszedł mimo znanej polskiej gwiazdy. Tak samo, jak i większość z nas, ona boje się o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych osób. Od niedawna Gessler dotknęła tematu szczepionki od koronawirusa. Mówiła o tym, że nie ma całkowitego zaufania do tego. W rozmowie z Maciejem Cejrowskim w programie "Kwarantanna Live", powiedziała swój własny punkt widzenia:

Boję się tej szczepionki,  w której nie wiadomo, co będzie. Przeraża mnie, bo już mówią, że będzie ona obowiązkowa i że będą restrykcje. To jest znak zapytania, który każdy sobie stawia. Co oni planują i jaki plan mają na nas, jeśli w ogóle to, co się dzieje, jest jakimś planem na ludzkość.

Zadowolona Edyta Górniak wybrała się na przejażdżkę. Cel zaskakuje

Tak samo dodała to, że Polsce nie stać na szczepioncę. 

Nie stać nas na rękawiczki dla pielęgniarek, nie mamy zabezpieczonej służby zdrowia minimalnym materiałem, który chroniłby ją przed koronawirusem. Jak możemy mówić o czymś tak drogim jak szczepionka, skoro nas nie stać na to, aby dać bezpieczeństwo tym, którzy mają nas chronić przed tą chorobą? Jesteśmy narodem posłusznym, odpowiedzialnym, a w zamian za to ci, którzy się narażają, nie mają poczucia bezpieczeństwa. Co możemy mówić o szczepionce, która na pewno będzie kosztować nie mało i dlaczego na nią nas stać, a nie stać nas na to, żeby zabezpieczyć się przed następnymi zachorowaniami?

Magda Gessler jeszcze od dawna była przeciw tego, aby robić różnego typu szczepionek. 

Ja zawsze miałam ogromny dystans do szczepień, bo to jest próba organizmu z czymś bardzo obcym. Ta szczepionka daje wszystkim ludziom do myślenia, daje też dużo agresji. Ludzie poczuli się kontrolowani i przerażeni, co w tej szczepionce będzie.

A jaką opinię ty masz na ten temat?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com