Niezadługo Małgorzata Rozenek-Majdan narodzi swoje trzecie dziecko, ale pierwsze dla jej męża Radosława Majdana. Sama Małgosia już ma dwóch synów od pierwszego związku z Jackiem Rozenek. Mieć wspólne dziecko z Radosławem, kobieta chciała jeszcze od dawna. Ale z różnych przyczyn to się nie udawało. Wtedy małżeństwo postanowiło skorzystać się z metody in vitro.

Natalia Kukulska pochwaliła się nastoletnią córką. Jej uroda zapiera dech w piersiach

Popularne wiadomości teraz

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

Już zbliżają się dni, kiedy Małgorzata Rozenek- Majdan zostanie mamą po raz trzeci. To będzie bardzo wyjątkowy dzień przede wszystkim dla samego Radosława Majdana, który bardzo chce byc obecnym przy porodzie. Ale jak to będzie wyglądać w rzeczywistosći, jeszcze nie wiadomo. Dlatego, że nadal jest epidemia korowirusa. 

Serwis Pudelek.pl z kolej dowiedział się o tym, ile będzie kosztować poród celebrytki Małgorzaty Majdan? I trzeba się przyznać, że to nie będzie zbyt tanio. Dziennikarka planuje rodzić w jednej z prywatnych klinik, gdzie najtańszy koszt porodu 8 tysięcy złotych, a najdroższy - 18 tysięcy. Poza tym, ważne jest to, że obecność męża przy porodzie też musi kosztować. Strój ochronny kosztuje 500 złotych, ale z powodu pandemii koronawirusa osoba obecna przy porodzie musi mieć ważny test na koronawirusa sprzed maksymalnie 72 godzin. To znaczy wyjdzie to gdzieś okolo 700 złotych. 

„Plebania” była kiedyś wielkim hitem TVP. Jak dziś wyglądają i czym się zajmują aktorzy serialu?

Dodatkowo istnieje tak samo możliwość kupić sobie dodatkowe usługi, takie jak na przykład szkoła rodzenia czy specjalna opieka medyczna. Jeżeli wziąć pod uwagę to, że celebrytka wybrała cały pakiet, to kwota wychodzi okolo 25 tysięcy złotych. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com