Znana piosenkarka Adele w ostatnich czasach bardzo się zmieniła, a wszystko z tego, że straciła kilka kilogramów. Od niedawna w życiu gwiazdy był bardzo trudny moment. Adele rozstała się ze swoją wielką miłością, Simonem Koneckiem, z którym spotykała się przez cztery lata. Widać, że po takim trudnym momencie postanowiła znacznie zmienić swoje życie, zaczynając od swojego wyglądu.

Natalia Kukulska pochwaliła się nastoletnią córką. Jej uroda zapiera dech w piersiach

Adele

Z okazji swoich urodzin, Adele na swoim Instagram zamieściła zdjęcie na którym pozuje w czarnej, seksownej sukience. Krótki strój doskonale podkreśla jej długie, smukłe nogi. Na zdjęciu celebrytka wygląda bardzo szczęśliwie i radosnie.

Ile Małgorzata Rozenek zapłaci za swój poród? Kwota za to jest zbyt wysoka

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

Dziękuję za urodzinową miłość od Was. Mam nadzieję, że pozostajecie bezpieczni i rozsądni, w tym zwariowanym czasie. Chciałabym podziękować wszystkim naszym pracownikom będącym na pierwszej linii frontu, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując swoim życiem! Jesteście naprawdę naszymi aniołami. 2020 będzie dobrze, dziękuję! - podpisała swoje zdjecie gwiazda. 

Joanna Krupa została skrytykowana w sieciach społecznościowych. Odkąd Joanna Krupa została matką, jej życie zmieniło się w kardynalną stronę. Wcześniej mogliśmy zauważyć w jej sieciach społecznościowych dużo zdjęć z imprez, seksownych sesij zdjęciowych, pracy i takie inne. W zamian tego teraz widzimy Joannę Krupę z jej córką Ashą-Leigh. Instagram nabył nowego stylu, gdzie modelka pokazuje to, jaką jest wspaniałą i opiekuńczą matką. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com