W wyniku trudnej sytuacji epidemiologicznej nie tylko zwykły Kowalski ma problem z pracą, także aktorzy czy piosenkarze spotkali się z dochodowym kryzysem. Z dnia na dzień przestano nagrywać filmy i seriale, odwołano koncerty i premiery teatralne. To spowodowało, że wiele gwiazd zostało bez środków do życia. 

Judi Dench najstarszą kobietą na okładce „Vogue’a”: „Mówią, że masz tyle lat, na ile się poczuwasz”

Jednak okazuje się, że wiele sprytnych celebytów wcale nie może narzekać na brak funduszy - jest wręcz odwrotnie. Znane osoby, które na co dzień sa aktywne w social-mediach, wciąż mogły działać i wykorzystywać swój wizerunek do promowania różnych produktów. To dowód na to, że w dzisiejszym świecie najbardziej opłaca się działaność on-line, która przetrwa nawet w tak trudnym czasie, w jakim obecnie się znajdujemy.

Królowe Życia: Rafał i Gabriel wzięli ślub? Jedno zdjęcie zdradza wszystko

Która z polskich gwiazd zarobiła najwięcej?

Według "Super Expressu" niekwestionowaną zwyciężczyznią w tej kwestii została Małgorzata Kożuchowska, która głównie dzięki kampanii promującej sklepy CCC mogła zarobić nawet 400 tysięcy złotych.

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

Gazeta dotarła także no wyliczeń, z których wynika, że bardzo dobrze wypadła w tej kwestii Anna Mucha, zarabiając podczas kwarantanny 120 tys. Bardzo sporą kwotą może pochwalić się także młodziutka Viki Gabor - 100 tys.. Natomiast tuż za podium uplasowała się Magda Gessler, która zarobiła 60 tys.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com