Z dnia na dzień Małgorzata Rozenek-Majdan musi urodzić swoje trzecie dziecko. Wiadomo, że to będzie chłopczyk. Cała rodzina z niecierpliwością czeka na pojawienie się małucha. Szczęśliwy Radosław Majdan liczy dni, kiedy już będzi trzymać na rękach swoje kochane dziecko.

Sąsiedzi Dagmary Kaźmierskiej wyznali jaka jest naprawdę. Te słowa mogą zdziwić

Popularne wiadomości teraz

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Jak często się zdarza, kobiety na ostatnim miesiącu ciąży, nie zbyt aktywnie spędzają te dni. Dużo jedzą, śpią cały czas, niechętnie idą na spacer i często chcą zostać sami. Ale nie tylko Małgosia Rozenek! Na swoim 9. miesiącu ciąży polska prezenterka postanowiła zrobić dla siebie świetną sesję zdjęciową. Ubrała się w krótką, kolorową sukienkę. W tym obrazie, ona świętnie zaprezentowała swój brzuszek. I wcałe nie widać, że przytyla całe 20 kg!

Dziś sobota, więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie  -podpisała swoje zdjęcie Małgorzata Rozenek.

View this post on Instagram

Dziś sobota, 💃🕺więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie 😂 bo można spędzić te sobotę równie fajnie. Pomoże w tym dobra muzyka... 😉 Jakiś czas temu razem z @r_majdan zrobiliśmy listy naszych ulubionych utworów dla @tidal_polska , a teraz mamy dla Was zabawę, w której do wygrania jest aż ‼️10‼️półrocznych subskrypcji dla przyszłych użytkowników @tidal_polska. Co trzeba zrobić? Polubić zdjęcie, oznaczyć w komentarzu pod, trzech znajomych, którzy nie mogą żyć bez muzyki. Listę zwycięzców ogłoszę już w ten poniedziałek po 20.00 na swoim IG story. Co jest ważne ➡️ półroczna subskrypcja jest dla nowych użytkowników TIDAL. Miłej zabawy.

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej spacer z córkami

Wraz z wielkim brzyszkiem, możemy zobaczyć piękne i szczupłe nogi Małgosi. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy od internautów, które zachwycali się urodą znanej gwiazdy.

Nie wygląda Pani na te +20 kg super ! Szczęśliwego i lekkiego rozwiązania Piękna brzuchatka. Żeby co 2 tak wyglądała przy rozwiązaniu marzenie!!! Ja przypominałam Shreka w za dużych dresach po wujku - czytamy. 

A jak wam taka "ciążowa" stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com