Miłość nie należy do łatwych uczuć, a związanie się z kimś więzem małżeńskim powinno być dokładnie przemyślane. Niestety, niektórzy o tym wciąż zapominają i co chwilę bawią się w rodzinę.

Oczywiście, rozwód jest czasem niezbędny. Ludzie się zmieniają i nie zawsze na lepsze. Jeśli jeszcze do tego dodać to, że za nic w świecie nie widzą u siebie wad i potrzeby naprawy - nie ma co łudzić się, że taka osoba na nas zasługuje.

Niektórzy są nadzwyczaj kochliwi, inni po prostu nie mają szczęścia w miłości. Powodów do rozwodu jest mnóstwo, a poniższe nazwiska coś o tym wiedzą.

Krzysztof Rutkowski - 3 rozwody

Popularny detektyw bez licencji o charakterystycznej kosmicznej fryzurze mówi o sobie "koneser płci pięknej". W końcu swego czasu poderwał nawet zakonnicę - więc to o czymś świadczy..

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny na obrazku powie Ci, jaka jest Twoja najlepsza cecha charakteru

Dagmara Bryzek komentuje zaręczyny byłego chłopaka. Czy czuje ukłucie zazdrości?

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Natalia Kukulska zrezygnowała z chodzenia do kościoła. Artystka podała powody

Zygmunt Solorz - Żak - 2 rozwody

To twórca Polsatu i jeden z najbogatszych Polaków, który ze swoją drugą małżonką był aż 20 lat! Co ciekawe, to właśnie po swoich żonach przejął oba nazwiska. 

Olga Bończyk - 2 rozwody

Popularna aktorka serialowa była dwóktornie zamężna: raz z aktorem Jackiem Bończykiem, a potem z dziennikarzem radiowym Tomaszem Gorazdowskim. 

Krzysztof Ibisz - 2 rozwody

Żonami wiecznie młodego prezentera telewizyjnego były Anna Zejdler i Anna Nowak-Ibisz, która była jego szkolną miłością. Sam niechętnie wspomina swoje małżeństwa.

Polskie gwiazdy bez matury, które odniosły sukces. Lista jest długa

Katarzyna Dowbor - 3 rozwody

Popularna dziennikarka odniosła duży sukces na polu zawodowym, niestety jej życie miłosne nie było usłane różami. Pierwszy raz za mąż wyszła za chłopaka ze szkoły. To po nim przejęła nazwisko, jednak miłość szkolna nie przetrwała.

Emilia Krakowska - 4 rozwody

Choć wygląda niepozornie - to prawdziwa uwodzicielka.  Jak sama podkreślała - "unikam aktorów" i faktycznie jej partnerzy nie mieli nic wspólnego z aktorstwem. Jej mężami byli: ekonomista, poeta, „budowniczy od rurociągów” i hisoryk.

Małgorzata Potocka - 4 rozwody

Dyrektorka warszawskiego Teatru Sabat, jest 4-krotną rozwódką. W wieku 19 lat została żoną Krzysztofa Potockiego - gitarzysty Niebiesko-Czarnych, a małżeństwo to trwało.. 2 tygodnie. Kolejnymi mężami aktorki byli mężczyźni z tej samej aktorskiej profesji. Ostatnim mężem kobiety był Jan Nowicki.

Tadeusz Ross - 4 rozwody

Aktor i satyryk nie miał szczęścia w miłości. Jednak on wciąż wierzył w to piękne uczucie i tak, za piątym podejściem - udało się. Z piątą żoną - Sonią Ross aktor jest po dziś dzień.

Edward Linde-Lubaszenko - 4 rozwody

O aktorze nie raz mówiono, że jest łamaczem kobiecych serc, a cztery rozwody to potwierdzają. Pierwszą żoną aktora była Asja Łamtiugina. To z nią aktor doczekał się syna - Olafa Lubaszenki.

Michał Wiśniewski - 4 rozwody

Kontrowersyjny muzyk nie może żyć bez kobiet, bowiem za każdym razem kiedy się rozwodził - w tym samym jeszcze roku się żenił. Pierwszą żoną wokalisty była Magda Femme, potem Mandaryna, Ania Świątczak, Dominika Tajner i.. Michał Wiśniewski wziął ślub po raz piąty, jednak teraz ukrywa swoją partnerkę.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.comRedaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana