Ewa Farna jest polsko-czeską piosenkarką. Swoją muzyczną karierę zaczęła jeszcze w młodych latach. W 11 lat wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach. Później uczestniczyła w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie.

W tym momencie jej talent zauważył producent muzyczny Leszek Wronka, który zaproponował jej współpracę. Przez określony czas Ewa Farna ciągle zajmowała się swoją karierą. A w 2017 roku wyszła za mąż za Martinem Chobotem. Z nim piosenkarka urodziła synka -Artura.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Martyna Wojciechowska zdradziła, ile waży. To nie jest dla niej temat tabu

Ewa Farna z okazji dnia ojca podzieliła się zdjęciem ze swoim mężem, w momencie, gdy była jeszcze w ciąży. Do tego momentu nie pokazywała się w swoim błogosławionym stanie. Zdjęcie na pewno zostało wykonane za kilka dni przed samym porodem. 

Agata Młynarska nie boi się trudnych tematów. Wspiera siostrzenicę!

To juz ponad rok temu.. -napisała Ewa Farna. 

Fani zaczęli pisać swoje słynne komentarzy:

Jak cudnie!, ale ten czas szybko leci, cudownie, najlepsze zyczenia

Antek Królikowski z okazji dnia ojca opublikował zdjęcie z Pawłem Królikowskim. Słynnego i przez wszystkich kochanego Pawła Królikowskiego nie stało pod koniec lutego. Aktor przez długi czas walczył się z ciężką chorobą nieurologiczną, która niestety otrzymała nad nim zwycięstwo. Dla wszystkich odejście popularnego reżysera się stało wielkim szokiem, każdy miał nadzieje, że w końcu z Królikowskim wszytsko będzie dobrze, ale los postanowił inaczej.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com