W zeszłym roku nasz kraj na konkursie Eurowizji w Izraelu reprezentował folklorystyczny zespół Tulia z piosenką specjalnie opracowaną na to wydarzenie pt.: "Fire of Love"

Polacy byli pełni nadziei, że powtórzymy sukces z Eurowizji dziecięcej i osiągnięmy sukces. Niestety, piosenka nawet nie weszła do finału, mimo iż była dobrze zaśpiewana i pomysłowa - a o to przecież teoretycznie chodzi w Eurowizji. 

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Jest tradycyjne i popularne

Jednak po roku od tej porażki, okazuje się, że piosenka polskiego zespołu zdecydowanie nie była zła, co potwierdza fakt, że zespół zyskał światowego fana, a raczej fankę. Jest nią Rachel McAdams, którą możemy kojarzyć z takich kinowych hitów jak: "Wredne dziewczyny", "Pamiętnik" czy "Czas na miłość".

kadr z filmu Pamiętnik

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

kadr z filmu Wredne dziewczyny

Jak aktorka odkryła piosenkę "Fire of Love"?

Gwiazda wcieliła się ostatnio w główną rolę w filmie o Eurowizji Eurovision Song Contest: Historia Fire Saga produkowanym przez platformę Netflix i to dzięki temu, odkryła polski zespół. Podczas promocji filmu aktorka udzieliła wywiadu lifestylowemu portalowi heatworld, w którym wyraziła zachwyt nad polską konkursową piosenką.

Kocham piosenkę z Polski „Fire of love” grupy Tulia! Po prostu rzuciły mnie na kolana! Nie mogłam się nasłuchać! – skomentowała występ zespołu Tulia.

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

To bardzo miła wiadomość, która sugeruje, że Eurowizja jest konkursem, który rządzi się swoimi prawami i fakt, że nasze piosenki nie wygrywają, nie znaczy, że są złe. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com