28 marca w całej Polsce odbyli się wybory prezydenckie, po którym wybrano Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego. 12 lipca odbędzie się druga tura, gdzie dowiemy się o tym, kto w końcu będzie prezydentem Polski. Na razie liderem jest Andrzej Duda, który zebrał największą ilość głosów.

Ilona Felicjańska rozstała się mężem? Dowodem tego stał jeden SMS

View this post on Instagram

#skarzyskokamienna #koncert @ichtrojowianie

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Popularne wiadomości teraz

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Polskie celebryci w swoich sieciach społecznościowych dzieliły się zdjęciami tego, jak głosowali. Ktoś zdradził swojego kandydata, a ktoś nie. Tak, na przykład Małgorzata Rozenek-Majdan otwarcie dała zrozumieć na kogo głosowała. Szczegółowo na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Małgorzata Ostrowska we wzruszający sposób uczciła pamięć męża

Teraz i Michał Wiśniewski postanowił też wypowiedzieć się na temat wyborów prezydenckich. Na swoim Instagram zamieściła nagranie, gdzie jest bardzo wkurzonym. Nie odmawia sobie w wulgaryzmach i przekleństwach. Nerwowo wokalista "Ich Troje" filozofuje na temat obecnych wyborach, przy tym nie zdradzając swojego kandydata. 

Michał Wiśniewski wreszcie pochwalił się piątą żoną. Michał Wiśniewski znany jest ze swoich czerwonych włosów i... pojemnego serca. Wokalista ma za sobą aż pięć ślubów i cztery rozwody. Jego ostatnią wybranką jest dziewczyna o imieniu Pola, która ponoć wcale nie kojarzyła Wiśniewskiego przed poznaniem go (nie wiemy, czy to przypadkiem nie działa na jej niekorzyść..), i która stroni od mediów społecznościowych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com