"Masterchef"do tej pory nie był produkcją, która budzi skrajne uczucia i kontrowersję. Wszystko zmieniło się jednak po ostatnim odcinku- uczestnicy zostali zmuszeni do gotowania w nieludzkich warunkach.

Damian Kordas ucieka z Warszawki „nikt nie będzie udawał życzliwej dla mnie osoby”

Mistrzowie kulinarni musieli przygotować wystawną ucztę dla 57 osób, ubrani w kucharskie kitle i w pełnym słońcu. Tego dnia na dworze było 40 stopni... oczywiście w cieniu. Warunki były ekstermalne, uczestnicy co chwila musieli odchodzić od stanowisk, aby choć na chwilę odpocząć od pełnego, palącego słońca. Jeden z uczestniów, który skarżył się wcześniej na problemy z ciśnieniem- Mariusz Komenda, nie wytrzymał pracy w tych warunkach. Mężczyzna zemdlał i musiał zostać przetransportowany do szpitala. Dodatkowo- był to koniec jego udziału w programie. Jurorzy uznali to ostatecznie za niewykonanie zadania i ukrócili marzenia Mariusza o wygranej, odsyłając go do Polski.

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Magda Gessler znowu nie zasłużyła na gwiazdkę Michelin! Jej dania pozostawiają wiele do życzenia?

Jak TVN wytłumaczył się ze skandaliczneo zachowania?

"Zdjęcia do odcinka tym razem odbywały się w Meksyku, w plenerze. Produkcja jak zawsze w trakcie realizacji zadbała o najlepsze możliwe warunki dla uczestników i pracy całej kilkudziesięcioosobowej ekipy. Wielu sytuacji podczas takich zdjęć nie da się oczywiście przewidzieć, ale zasady rywalizacji są ustalone. Jednocześnie chcemy podkreślić, że producenci nie mają wpływu na inne czynniki wpływające bezpośrednio na samopoczucie zawodników"- informuje stacja.

Dodatkowo, rzecznik prasowy TVN wyraża żal z powodu sytuacji Mariusza Komedy i przedwczesnego pożegniania się z programem.

Musisz zobaczyć pierwszy post Viki Gabor na instagramie! Co młoda gwiazda ma do przekazania światu?

"Wszystkim osobom pracującym na planie towarzyszy profesjonalna opieka medyczna, a w przypadku ryzyka utraty zdrowia, zdjęcia są przerywane. Bardzo nam przykro, że Mariusz Komenda nie ukończył konkurencji i musiał przerwać rywalizację w programie. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój jego kulinarnej pasji i kariery"

Przekonują was takie przeprosiny ze strony TVN?

Zobacz więcej na kolezanka.com