Michał Wiśniewski niezadługo będzie ojcem po raz piąty? Jego piąta żona Paulina jest w ciąży. O tym dowiedzialiśmy się w tym momencie, gdy wokalista zespołu Ich Troje razem ze swoją kochaną pojawił się na głosowaniu w wyborach prezydenckich.

Daniel Martyniuk stanął przed sądem! Podał kwotę swojej wypłaty

Paulina prezentowała się z niewielkim brzuszkiem. Jak informuje portal Pudelek, żona gwiazdora znajduje się teraz na trzeciem lub czwartym miesiącu ciąży. Paparazzi złapałi ich momencie, gdy znajdowali się one w jednym z lokali wyborczych. 

Wiśnieski będzie ojcem po raz piąty?

Patrycja z Gogglebox powitała na świecie swoje pierwsze dziecko

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Zdjęcia Pudelek

Na razie Michał Wiśniewski oficjalnie nie potwierdził informację o tym, że wkrótce będzie ojcem. Przypominamy, że Michał Wiśniewski ma już czworo dzieci. Dwoje dzieci z małżeństwa z Martą "Mandaryną" oraz dwoje dzieci z małżeństwa z Anną Świątczak.

Wcześniej pisalismy o tym, kim jest piąta żona Wiśniewskiego. Tak jak Wiśniewski jest bardzo publiczną osobą, nie uda się Paulinie przez długi czas ukrywać się od kamer. W momencie głosowania na prezydenta Polski, wokalista wrzucił na swoim Instagram zdjęcie ze swoją miłością. I cała publiczność wreszcie zobaczyła twarz kobiety. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com