Od niedawna media obiegło zdjęcie nowej piątej żony Michała Wiśniewskiego, która ma na imię Paulina. Kiedy ich związek zaczął się pojawiać, Wiśniewski nie pokazywał swoją kochaną partnerkę i nie zdradzał jej tożsamości. Nawet w momencie, gdy Wiśniewski miał rozmowę z Krzysztofem Ibiszem, nie zdecydował się na to, aby pokazać twarz partnerki.

Lewandowscy na odpoczynku. Wybrali bardzo piękne miejsce

Ale tak jak Wiśniewski jest bardzo publiczną osobą, nie uda się Paulinie przez długi czas ukrywać się od kamer. W momencie głosowania na prezydenta Polski, wokalista wrzucił na swoim Instagram zdjęcie ze swoją miłością. I cała publiczność wreszcie zobaczyła twarz kobiety.

Paulina Wiśniewska prowadzi swojego Instagrama. Nie zobaczymy tutaj sporo zdjęć samej Pauliny, ale widzimy mnóstwo ujęć, prawdopodobnie zrobionych nią samą. Zdjęcia wykonane w czarno-białych kolorach.

Dzielny pies szczekaniem uratował domowników

A ostatnie zdjęcie, które widzimy, jest zdjęcie samego Michała Wiśniewskiego. Możemy zrobić wniosek, że Paula Wiśniewska jest fotografem. Patrząc na jej pracy, widzimy wielki talent! Więc jasne jest, że Michał Wiśniewski znalazł dla siebie osobę taką samą utalentowaną, jak i on sam.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com