Małgorzata Królikowska pod koniec lutego straciła swojego kochanego męża Pawła Królikoskiego. Aktor przez długi czas walczył z ciężką chorobą neurologiczną, ale niestety ją przegrał. Zostawił swoją żonę i pięciero dzieci. Paweł Królikowski na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Fantastyczna przemiana Darii Widawskiej

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Małgorzata Królikowska jakoś stara żyć dalej. Poświęca dużo czasu swojej rodzinie i pracy. Razem ze swoim starszym synem, Antkiem Królikowskim, organizuje Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju, to co by zrobił sam Paweł, jak by teraz był z nami. Na swoim Instagram Małgorzata Królikowska zamieściła wyjątkowe zdjęcie. Jest ona ubrana z bluzę z wizerunkiem swojego męża. Zdradziła, że na wydazeniu zaśpiewa  Paweł Domagała, który wykona piosenkę Jaromira Nohavicy Jaskółko leć w tłumaczeniu Królikowskiego.

Piątek, sobota, niedziela. Piąta edycja #Festival czpl im. Pawła Królikowskiego❤️SERCA NIE GASNĄ❤️w koncercie — filmie piosenkę Jaromira Nohavicy „Jaskółko leć” w tłumaczenie #pawelkrólikowski zaśpiewa #paweldomagala. Dziękujemy#zuzannagrabowska#festiwalczpl #janignacykrólikowski #antekkrolikowski -napisała Małgorzata Królikowska. 

Magda Narożna cała świeci się ze szczęścia! Jej kochany oświadczył się jej

Internauci zaczęli pisać swoje komentarzy, w których interesowali się tym, gdzie można kupić taką bluzę, natomiast sama Małgosua nic na ten temat nie powiedziała:

  • O jej, ale super ekipa. Szykuje się naprawdę fajne wydarzenie.
  • Czy można gdzieś kupić taką bluzę? Piękne zdjęcie.
  • Bardzo ładnie państwu w tych bluzach. Bardzo państwa lubię. Udanego weekendu życzę.
  • Czy można kupić taką bluzę? Uwielbiam pana Pawła.
  • Gdzie można zobaczyć ten koncert? Super.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com