Joanna Krupa jest jedną z najbardziej znanych polskich modelek. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednaczonych ze swoim mężem Douglasem Nunes i córką Ashą Leigh. Gwiazda jest bardzo aktywną w swoich sieciach społecznościowych. Po tym, jak urodziła swoje dziecko, jej profil znacznie się zmienił. Joanna dzieli się zdjęciami swojej kochanej córeczki i wszystkim tym, co jest z nią związane.

Justyna Żyła pokazała jak szybko chudnie przez stres. Tak kończą się małżeńskie porachunki

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Teraz Asha Leigh nareszcie przyleciała do Polski razem ze swoim tatą. Znajduje się obok swojej kochanej matki, która pracuje nad programem Top Model. Na swoim InstaStories Joanna Krupa podzieliła się tym, co jej córka dostała w prezencie po tym, jak przyleciała do Polski. Kolega Joanny Krupy, który współpracuje z nią w modowym programie, Dawid Woliński podarował dla małej dziewczynki wiele pięknych balonów. A dla samej Joanny jakiś prezent w pudełeczku, jako dla mamy i wielki bukiet kwiatów.

Ale masz niespodzienkę od wójka Wolińskiego -mówi do kamery Joanna. 

Dorota Szelągowska w bikini. Naturalna i prawdziwa

Sami zobaczcie, jaką radosną jest Asha Leigh!

Asha Leigh

Córka Joanny Krupy Asha Leigh

Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie z córką. Nareszcie matusia i córeczka razem. Joanna Krupa od niedawna stała mamą. Na świat pojawiła się kochana córeczka Asha Leigh. Ze swoim byłym mężem Romainem modelka nie doczekała się dzieci, rozstała się z nim w 2017 roku. A w 2018 roku pobrała się z amerykańskim biznesmanem Douglasem Nunes, który i jest ojcem dziewczynki Ashy. Obecnie Krupa znajduje się w Polsce, przyłeciała, aby kręcić TopModel. Wiadomo było, że jej mąż i córka na razie pozostały w Ameryce i przyłecą później. O tym szczegółowo czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com