Maja Hyży od niedawna urodziła swoją długooczekiwaną córkę. W pierwszym związku z Grzegorzem Hyży gwiazda ma już dwóch synów. Ze swoim pierwzym mężem Maja rozstała się w 2013 roku. Teraz obok piosenkarki jest nowy partner, tożsamość którego gwiazda nie zdradza.

Małgorzata Rozenek zdradziła podział obowiązków w opiece nad synkiem. Tego się nikt nie spodziewał

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Właśnie on został ojcem małej Antoniny. Podczas ciąży Maja ciągle dzieliła się przepięknymi sesjami zdjęciowymi w tym błogosławionym stanie. Odliczała dni, kiedy na świat pojawi się jej kochana córeczka. 

10 lipca ten dzień nastapił. W swoich sieciach społecznościowych Maja Hyży już zdąrzyła opublikować współne zdjęcie razem z Antosią. A od niedawna gwiazda zdecydowała się na to, aby pokazać przepiękny wózek dziewczynki. I trzeba się przyznać, że wygląda on na bogato! Jedna połowa jest w czarnym kolorze, a druga całkowicie pokryta kwiatuszkami. 

Jakie byli pierwsze damy Polski? Za co ich lubi polski naród?

Instagram Maja Hyży

Jak wam się podoba?

Paula Tumala pokazała swoje ciało po porodzie. Paula Tumala otrzymała swoja popularność po tym, jak miała występ u Donatana i Cleo. Słynna blondyneczka zapamiętała się większości Polakom. Od niedawna gwiazda urodziła dwóch wspaniałych dziewczynek. Teraz oczywiście Tumala cała promienieje ze swojego wielkiego szczęścia, ale niepokoi jej jeden moment. A właśnie jej ciało.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com