22 lipca najstarszy syn 38-letniej Kate Middleton i księcia Williama kończy siedem lat. Z tej okazji nowe zdjęcia księcia Jerzego zostały opublikowane w oficjalnych stronach książąt Cambridge w nocy. Tradycyjnie zdjęcia wykonała Kate, która od lat pasjonuje się fotografią i stale uzupełnia rodzinne archiwa zdjęć o nowe zdjęcia swoich dzieci.

Przed siódmymi urodzinami księcia Jerzego udostępniamy mu nowe zdjęcia księżnej Cambridge -podpisane zdjęcia na oficjalnym koncie Kate i Williama na Instagramie.

Te Znaki Zodiaku w sierpniu czekają przyjemne niespodzianki – prognoza astrologiczna

Na jednym z nowych ujęć George pozuje w koszulce koloru khaki przed drewnianym domem, a na drugim ma na sobie kamuflażową koszulkę z szerokim uśmiechem na twarzy. Nagranie najwyraźniej zostało zrobione w wiejskiej rezydencji Anmer Hall w Norfolk, gdzie George wraz z rodzicami, siostrą Charlotte i bratem Louisem spędzili całą kwarantannę.

Ewa Mrozowska w szczerym wyznaniu o anoreksji

Książę Jerzy prawdopodobnie spędzi te urodziny w bliskim kręgu rodzinnym z powodu pandemii koronawirusa. Ale w zeszłym roku jego rodzice zaaranżowali mu prawdziwe wakacje: Kate zatrudniła kucharzy, którzy robili pizzę, makarony, babeczki i lody dla urodzinowego chłopca i jego młodych gości. Na cześć święta Kate pozwoliła dzieciom przełamać zdrową dietę, którą przestrzegają w życiu codziennym. Następnie w prezencie chłopiec poprosił o lornetkę do obserwacji ptaków oraz elektryczny samochód dla dzieci.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com