Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą bardzo ładne małżeństwo. Ona jest aktorką, on-dziennikarzem. W czasach pandemii nie zwolniały tempa w pracy, w swoich sieciach społecznościowych organizowali nocne rozmowy z innym gwiazdami, które cieszyły się sporą popularnością na Instagramie. Dodatkowo mają swój kanał na Youtube.

Małgorzata Rozenek szaleje na rolkach. W tym ubraniu bardzo dobrze widać jej ciało

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Gwiezdna para wychowuje dwóch wspaniałych córek: 11-letnią Janinę oraz 2-letnią Helenę. Maciej na swoim Instagram często bardziej pokazuje zdjęcia z żoną, natomiast ich dzieci prawie nie widzimy. Ale tym razem zrobił wyjątek. Dziennikarz zamieścił piękne zdjęcie ze swoją starszą córką Janiną. Ma ona takie same rude włosy, jak i jej babcia.

"Pewnie zastanawiacie się co to za tajemnicza kobieta tuli się do mnie i dlaczego nie jest to jasna blondyna?! 😂😜 Spoko spoko - wszystko na pełnym legalu. 👍 Dopiero na tym zdjęciu widzę jak szybko ten czas leci. Podobno najbardziej jego upływ widać po naszych dzieciach. Ciekawe kiedy ten rudzielec nie będzie już tak chętnie się kleił do ojca - bo to obciach, bo znajomi patrzą, bo chłopak.. etc etc. Na szczęście na razie wciąż STARY jest choć trochę atrakcyjny.😜" - napisał pod fotografią.

Maja Hyży na wakacjach z kochanym partnerem.(Zdjęcie)

Oczywiście pod postem pojawiło się sporo komentarzy od internautów, którym bardzo się spodobało takie miłe i rodzinne zdjęcie ojca i córki. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com