Sylvester Stallone opublikował zdjęcie swojej starszej córki. Sophia Stallone 27 sierpnia obchodziła swoje urodziny. Dziewczynka skończyła 24 lata. Z tej okazji hollywódzki aktor opublikował współne zdjęcie z córką, na którym napisał urodzinowe życzenia.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Sophia! Jesteś miłością naszego życia i niekończącym się źródłem niesamowitej dumy, Tata -napisał Stallone. 

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Marzena Rogalska zamieściła zdjęcie, na którym przypomina Agnieszkę Woźniak -Starak

Kobieta jest naprawdę bardzo śliczną, dlatego nic dziwnego, że pod postem gwiazdora pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Wspaniała

Prześliczną masz córkę, Sylvester!

Wszystkiego najlepszego dla niej i gratulacje dla Ciebie!

Przepiękna kobieta!

Sophia Stallone jest owocem związku Sylvestra Stallone z jego trzecią żoną, modelką Jennifer Flavin Stallone. Dziewczyna prowadzi swoje konto na Instagram, gdzie ma 1,4 mln fanów. Na swoich opublikowanych zdjęciach wygląda przerażająco!

Sonia Bohosewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra

View this post on Instagram

she’s home and happy

A post shared by Sophia Stallone (@sophiastallone) on

View this post on Instagram

we meet again :)

A post shared by Sophia Stallone (@sophiastallone) on

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com