Sam księdza Harry do ślubu z Megan Markle był godnym pozazdroszczeniem kawalerem i z wieloma dziewczynami chciał stworzyć rodzinę. Ale życie przygotowało mu zupełnie inny prezent.

„The Voice of Poland” – jest komentarz produkcji w sprawie dziwnego zachowania Kamila Bednarka podczas finału

Osobiste życie kanadyjskiej aktorki Meghan Markle nie było zbyt burzliwym. Dziewczyna przez cały czas poświęcała siebie studiom, uzyskując dwa wyższe wykształcenie (stosunki międzynarodowe i aktorstwo), a następnie-zajmowała się aktorstwem. Najsłynniejszy stosunek Megan trwał około dziesięciu lat. Markle zaczęła spotykać się z reżyserem Trevorem Engelsonem w 2004 roku, po siedmiu latach mężczyzna oświadczył się aktorce, w 2011 roku zagrali ślub, w 2013 roku złożyli już pozew o rozwód.

Megan Markle i Trever Engelson

Po rozwodzie Megan spotykała się z młodym i obiecującym zawodowym golfistą z Irlandii Północnej Rory McIlroy. Ale ten romans trwał nie długo. Na pewno po rozwodzie Megan odczuwała siebie samotnią i chciała już jakieś stosunki.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Rory McIroy

Karol Strasburger wyznaje, dlaczego zabrakło go przy porodzie dziecka: „To nie jest atrakcyjny widok”

Rok później Megan spotkała się z kanadyjskim szefem kuchni Cory Vitello. Ich spotkanie odbyło się w The Harbord Room, należącym do Corey. Facet przedstawił Markle rodzicom, a nawet zrobiła na nich dobre wrażenie. Ale kilka miesięcy przed spotkaniem z księciem Harrym Meghanem i Corey zerwali. Według DailyMail chłopak rozstał się z aktorką, bo ona zachowała się zbyt wysoko. Na różnych publicznych spotkaniach Megan doprowadzała go do szaleństwa i wszędzie wykorzystała swoje nazwisko.

Megan Markle z Cory Vitello

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Greg James w swojej audycji dość nieprzychylnie wypowiedział się o księżniczce Charlotte.  Książę William i księżna Kate Middleton w porównaniu do Księcia Harryego i Meghan Markle są niezwykle lubianą parą nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Społeczeństwo swoją sympatią darzą też urocze dzieci Kate i Williama, czyli sześcioletniego George'a, czteroletnią Charlotte oraz rocznego Louisa. Nic więc dziwnego, że zarówno prasa jak i media są bardzo przychylni wobec ich rodziny.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com