Miroslava Duma jest powszechnie znaną rosyjską dziennikarką, modelką i blogerką. Tak samo jest współzałożyczełem portalu Buro 24/7 i od wielu lat jest poczesną it girl świata mody. Jej nazwisko stoi obok takich znanych modelek jak Iryna Shayk, Natalia Vodianova czy Lena Perminova. Miroslava tak samo prowadzi fundusz inwestycyjny Future Tech Lab, który specjalizuje się na ekologicznych materiałów w produkcji rzeczy modowych. Straszną wiadomość gwiazda rozmieściła u siebie w Instagram. Temat dotyczy jej stanu zdrowia.

Rosyjska modelka Miroslava Duma

"Na początku tego roku zdiagnozowano u mnie rzadką chorobę i dano mi 9 miesięcy życia. To było szalenie przerażające, ale patrząc wstecz, zdaję sobie sprawę, że ostatnie miesiące powrotu do zdrowia były prawdopodobnie najszczęśliwszymi miesiącami w całym moim życiu” - podzieliła się informacją modelka.

Elżbieta ll zdecydowała, kto przejmie tron i wstrząsnęła całą Wielką Brytanią!

Dodała:

Popularne wiadomości teraz

Historia kobiety, która w wieku 65 lat zaszła w ciążę. To jednak nie było jedyną niespodzianką

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

„Nagle zdałam sobie sprawę, jak bardzo kocham życie, jak piękny jest nasz świat i jak bardzo chcę tu zostać. Z ludźmi, których kocham. Po raz pierwszy w życiu zobaczyłam jasny błękit nieba. I piękną zieleń drzew. Jakbym wcześniej mieszkała na innej planecie. Budzę się szczęśliwa, tylko dlatego, że mogę tu spędzić jeszcze jeden dzień”. 

Miroslava Duma

Tak samo dziewczyna przypuszcza, że tą chorobe ona mogła otrzymać z jej codziennego rytmu życia: 

„Przez całe życie szukałam aprobaty i miałam obsesję na punkcie „polubień”, zarówno w świecie prawdziwym, jak i wirtualnym. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak naprawdę najpierw muszę „polubić” siebie. Lata samokrytyki i wątpliwości, stresu i diet, a także fizycznego, psychicznego i emocjonalnego nacisku sprawiły, że mój układ odpornościowy upadł, a ja śmiertelnie zachorowałam".

Na koniec Duma zwróciła się do swoich fanów i blizkich ludzi:

 „Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mogła wam wszystko opowiedzieć. I co najważniejsze: dziękuję wszystkim wspaniałym ludziom w moim życiu, kocham was całym sercem (i płucami)”

Córka Angeliny Jolie oficjalnie zmieniła swoje imię

O jakie konkretnie chorobię mówi Miroslava Duma - nie wiadomo. Ona ma trójkę dzieci. W 2013 roku Magazyn Glamour nazwał ją "Kobietą roku" w Rosji. 

Zobacz wiecej na kolezanka.com