
Joanna Koroniewska jest znana polska aktorka, która zdobyła swoją popularność dzięki serialu "M jak miłość". Jest żoną znanego dziennikarza Macieja Dowbora. Razem wychowują dwóch córek. Joanna Koroniewska prowadzi swoje media społecznościowe. Często zamieszcza zdjęcia, gdzie prezentuje swoją naturalność. Ostatnio "aktywnie" komunikowała się ze swoimi hejterami, które pisali do niej nie zbyt przyjemnie komentarzy. W ich opinii Joanna Koroniewska wygląda strasznie bez makijażu. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.
GoggleBox: Agnieszka Kotońska zaprezentowała swoją smukłą sylwetkę w małej czarnej sukience
"Wiem, kiedy jesteś na mnie zła, ale się powstrzymujesz, Kiedy chcesz dzielić się radością i tańczyć. Znam moją żonę, jesteś najlepsza." Z życia
"Lara, skończysz sama z powodu tego mieszkania, masz 45 lat, komu je zostawisz, psu"
Modlitwa za chorego do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Modlitwa za twojego dziecka
Joanna Koroniewska całkiem nie zwraca uwagi na to, co do niej piszą inni. W swoich social mediach nadal kontynuuje pokazywać siebie taką, jaką ona jest. Chociaż jej ostatnie zdjęcie, pokazuje jej w innej odsłonie. Między innymi aktorka pozowała z mocnym makijażem i piękną fryzurą. Gwiazda zbierała się na premierę do polskiego teatru.
Przedpremierowe LOVE -napisała Joanna Koroniewska.
Michał Wiśniewski z żoną w żałobie. To wielki cios dla piosenkarza
Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, które zachwycali się jej sylwetką:
Rewelacyjna!!!! Gratulacje!!! Dziekuje!!!
Wygladasz jak milion dolców
Piękna
Ale nawet tutaj hejterzy zabrali swój głos. Jedna z nich napisała: