Barbara Kurdej-Szatan urodziła swoje drugie dziecko. Na świat pojawił się synek Henryk. Tę radosną informacją po raz pierwszy podzielił się jej mąż Rafał Szatan. W swoich mediach społecznościowych opublikował słodkie zdjęcie z dzieckiem i napisał:

"Jesteś najpiękniejszym prezentem! Cześć synku, to będzie cudowna przygoda @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was! No... to mamy już komplet"

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Małgorzata Ohme z nową fryzurą. Dziennikarka pokazała się w grzywce

Basia Kurdej-Szatan jest teraz cała w swoim szczęśliwym macierzyństwie. Na Instagramie aktorka dzieli się zdjęciami kochanych dzieci. Nie jest tajemnicą to, że Basia przez długo czas starała się zajść w ciążę. Z powodów zdrowotnych nie mogła to zrobić. Macierzyństwo to oczywiście jest wspaniała rzecz, ale na pewno każdego interesuje to, kiedy gwiazda wróci się do swojej pracy? Ostatnio celebrytka podzieliła się ważną informacją na swoim Insta Story. 

„Jesteśmy na pierwszym spacerze z małym i jestem bardzo podekscytowana. Bardzo mi się to podoba. Mogę nie robić nic przez pół roku, tylko chodzić na spacery” -powiedziała Basia. 

Była żona Daniela Martyniuka oddała wszystkie rzeczy teściowej. W tym i pierścionek zaręczynowy

Gwiazda chce w zupełności się zanurzyć w wychowanie moich kochanych dzieci. Dlatego nic dziewnego, że swoją pracę odłożyła na ostatnią półkę.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com